Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggeli tápot szeretném...

Reggeli tápot szeretném kiváltani, ti hogy csináltátok? 17 hónapos lesz jhéten a kisfiam.

Figyelt kérdés
Most reggel 2-2,5 dl tápot eszik, és utána kb 1 óra múlva, a mi reggelinkből falatozik. Délelőtt esetle egy kis gyümi, aztán délben ebéd, és délután mostanában a meleg miatt elmarad az uzsi, de így a "vacsi" 17-18 óra között van, és lefekvésnél megint 2,5 dl táp.
2012. máj. 11. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
tápszer helyet tejet adjál neki
2012. máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi 14 hósan nyaralni voltunk és iszonyat meleg volt. Felkeltük és a reggelihez a szálloda ebédlöjébe kellett menni, ott hoztak forró vizet, de mivel ott más hangulat volt, egyszerüen mi kajánkból akart csak enni. ìgy abban a 10 napban leszokott róla, mikor haza jöttünk, csak reggeli volt.


Felkelünk reggel, egyböl csinálok teát, vagy ha te mást kaarsz, pl tejet, kakaót akkor azt. Ès addig elökészítem a reggelit. Pl zsemle, piritós, reggelizöpehely, müzli stb... ennyi.

Ha ragaszkodik a táphoz akkor egyszerüen a reggelizö asztalra azt csinálj neki, csak ne mintha cumiztatnád add neki hanem igya maga amiböl máskor a vizet, teát szokta.

2012. máj. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
miböl iszik Pohár vagy cumis üveg.
2012. máj. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A tápot cumisüvegből, sőt a napközbeni vizet és teát is, de mostanában, csak sétához visszük a cumisüveget, otthon egyre többször poharazunk, nagyon élvezi :)))
2012. máj. 11. 13:12
 5/7 anonim ***** válasza:

tápit tejre váltsd meg és ameddig csak lehet ezt tartsd meg.

3 éves korig mindenféleképpen az az ajánlás, hogy egy bögre tejjel induljon a nap :)

szóval így jó ahogy van, mennyiségre pont az ideális, nem értem mi bajod van ezzel :)))

2012. máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bogyo110 ***** válasza:
Szia az én kislányom 15 hós de én kiváltottam tejjel a reggeli tápot vagy kakaó vagy vaniliás tej mikor mit hogy ne legyen uncsi! este viszont még tápot kap lefekvés előtt mert máskülönben éhes lessz éjszaka igy meg este 9-től reggel nyolcig alszik!
2012. máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nincs bajom, kedves 13:20 as válaszoló :D

Azéert kérdeztem, mert jó lenne ha nem táp lenne, mivel elég nagy a mennyiség, meg már hamar éhes lesz ezért gondoltam, de nagyon jókat olvasok!!!

Köszönöm mindenkinek, és várok még hozzászólásokat.

Lehet hogy akkor csak annyit változtatunk, hogy tejet kap valamilyen formában, és megpróbálom majd hogy eselte közben falatozzunk "rendes reggelit"

2012. máj. 11. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!