Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel mosol és fürdetsz, hogy...

Mivel mosol és fürdetsz, hogy jó babaillat legyen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

naturlandos fürdetőkrémnél még érzehető volt. már 20 hónapos a fiam, babylove tusija van, klassz az illata, de már nem babaillat. mosni folyékony mosószerrel mosok, woolite, dm, persil... mikor mi akciós:)

az emberek mindig megjegyzik, h finom az illata, de ez már nem babaillat sajna.

2010. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A jó babaillatot szerintem az anyatejes babák természetes illata jelenti.

Én amúgy újszülött kora óta kék coccolinoval öblítek, ehhez szoktunk hozzá, és nálunk ez jelenti a jó babaillatot (habár semmi köze ahhoz) :)

2010. jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindenből Gabit használok.
2010. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én Persillel mosok, Gabival öblítek. Gabi a fürdetőnk is. A babámnak nagyon jó babaillata van. :)
2010. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Épp tegnap olvastam hogy az is befolyásolja a ruhák illatát, hogy milyen a páratartalom a lakásban. Ha túl magas akkor kicsit savanykás lesz a ruha, ha túl száraz akkor meg kimegy az illatanyag a ruhából.

Én egyébként 0-15 hónapig Dreft Baby és lenor sensitiv-vel mostam, most már az ő ruháit is Tide és az öblítő maradt.

A fürdetés pedig Bübchen fürdető..karácsony környékén találtam a Müllerben, de tescoban is láttam. Nem a legolcsóbb de bazi jó illata van...és utána a kislányomnak is. Hhmm

2010. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

igen, a bübchen nagyon jó. mi is szoktuk használni.

1.voltam

2010. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gabi és Coccolino, valamint Tide.
2010. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok, az lemaradt, hogy mindenből a sensitive
2010. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a Tescós folyekony babamosószerrel mosok a fiamra, és a Lenor fehér színű sensitives öblítőjével öblítek. Patikai fürcsikrémet használok. Isteni a fiam illata!!! A sógornőm is irígykedik.
2010. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én Arielt használok és mellé kék v. fehér Lenor öblítőt. A kisfiamat gyógyszertári fürdetőkrémmel fürdetem, de a fürdővízbe teszek egy kis Bübchen fürdetőt ( 6 hónapos kora óta ), de csak az illat és a hab kedvéért. :) Minden ismerősöm megjegyzi, hogy milyen jó babaillata van, bár ez szerintem az miatt van hogy még sokat szopik, mert igazi babaillata szerintem az anyatejes babáknak van.
2010. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!