Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek csak zuhanykabinjuk...

Akiknek csak zuhanykabinjuk van azok mikortól kezdték zuhanyoztatni a gyerekeit, meddig használtátok a kiskádat?

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan nekünk kádunk van, de ez szerintem lényegtelen.

Mi kiskádban kb. 3szor fürdettük a gyereket. Után mindig a nagykádban zuhanyozott együtt az apjával. Fürdeni a nagykádban eddig kb. 5x fürdött (majdnem 3 éves)

2014. okt. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1èves koràtól a zuhany aljàba ültetem be,ott óatosan lezuhanyoztatom. Majd hagyom kicsit jàtszani az összegyült vízzel.
2014. okt. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kb 1 éves kora óta fürdetjük zuhanyzóban mert nem örültem neki hogy feláll a kádban. Előtte kiskádban, majd nagy kádban fürdött. A kiskádat kb addig használtuk amíg nem tanult meg ülni, utána a nagy kádban fürdött.

Szerintem ez a zuhanyozás tök jó, így is tud játszani valamennyit, eleinte ült a zuhanyzóban, most már áll (kb 15 hós kora óta), más mossa a pocakját, a lábát, a popsiját. :)

2014. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Barátnőm úgy oldotta meg,hogy mikor már ült,állt a baba egy kicsi kör alakú felfújhatós medencét tett a zujanykabinba,így ugyanúgy tudott pacsálni a lánya!

[link]

2014. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Évekig lehet használni a kis kádat, 6 éves a fiam, még abban is fürdik, ha olyan kedve van. Zuhanyozni nem igazán szeret.
2014. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!