Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hurutos köhögés?

Hurutos köhögés?

Figyelt kérdés
Hét hónapos a kislányom. Durván egy hete már, hogy napközben alkalmanként hallom, hogy hurutosan köhög. Sem láz, sem rossz közérzet sem egyéb probléma nincs. Nátha sem. Ha szívom is az orrát akkor is maximum egy nagyon kicsi váladék jön. Nem sárga, nem zöld. Orvosunk látta és ő is csak annyit mondott amit egyébként is csináltam: Sinupret 3*10 csepp, Calcimusc 2*1 ampulla és orrszívás. Mégsem hallom, hogy javulna. Mit tehetnék még? Másik orvoshoz is tervezem elvinni, mert aggódom. Két foga jött ki egyszerre. Gondolom jön a többi is lassan. Okozhatja ez is ?

2014. okt. 20. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is hurutosan köhögött. Ugyanez volt az induló kezelés, mint nálad. De nem javult, sőt rosszabb lett, így 1,5 hét után azt mondta a doktornőnk, hogy antibiotikumot is adjak neki. Láza nem volt egyszer sem. Szerintem vidd el másik orvoshoz is, mert lehet még rosszabb is a helyzet. 1 hét antibiotikum kúra után nálunk elmúltak a tünetek.
2014. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 gyerekem van, de a legkisebbel én is így voltam. Mi próbáltunk antibiotikumot is, nem használt. De jött a foga, és amikor kibújt, elmúlt a köhögés. Majd újra fogzás, köhögés, milyest kint volt a fog, nem volt köhögés.
2014. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Még egy orvost megpróbálok és meglátjuk.
2014. okt. 20. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! A mi gyerekdokink mondta,hogy fogzáskor előfordul ilyen. A lecsorgó váladék okozhat ilyen köhögést, mert bővebb a nyáltermelődés fogzáskor. Nézesd meg másik dokival is, nem biztos,hogy antib. kell...
2014. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm :-)
2014. okt. 20. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!