Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babánál mitől fog...

9 hónapos babánál mitől fog elmúlni a hurutos köhögés?

Figyelt kérdés
2 hete köhög, picit folyik az orra, és az orvos szerint semmi baja nincs, csak a gégéjében van némi hurut, ezt köhögi fel 2 hete. Az orvos szerint ez magától kell hogy elmúljon, de nem múlik el!! AZ orvossal jól összevesztem, amiért nem írt fel antibiotikumot hogy kitisztuljon neki. Sinupretet kap folyamatosan, tudtommal minden más köhögéscsillapítóra az van írva, hogy ilyen kicsi babának még nem adható. Valami ötlete van valakinek?
2012. febr. 24. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ötletem. Első körben pénzes, de évekre megoldja a gondot. Vegyél egy inhalátort. Nem kell ultrahangos készülék, jó a kompresszoros is. Az a lényeg, hogy hideg párát fújjon, valamint legyen hozzá gyerekmaszk. A fiziológiás sóoldat Ambrobenével kombinálva csodát tesz. Ez más, mint a párásító, direkben a tüdejébe juttatja a hideg párát és a gyógyszert. Nekem Medel Family van, ehhez gyerek és felnőtt maszk, valamint csutora is tartozik. Most néztem meg, most 13500 Ft a gyógysegéd.hu-n. Egy slukkra nem olcsó, de tényleg nagyon hatásos, a fiam asztmás tüneteit is napok alatt helyrehozza.
2012. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem hörghurutja van???

Nálunk 2 hónap alatt jöttek rá :(

Mindig köhög?Vagy főleg álmában?

2012. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Azt hiszem kanalas kakukkfüvet ő is kaphat, Naturlandos termék.
2012. febr. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utlosó vagyok! Megnéztem a betegtájékoztatót, de ott csak felnőtt adagolás szerepel, nekem az orvosom ajánlotta mert 2 hete szedi az Ambroxol Q-t és nem múlt el a köhögés. Kérdezd meg a védőnődet esetleg adhatod-e te is, az enyém 1 éves múlt a napokban. Ebben csak gyógynövények vannak, kb 350 Ft.
2012. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt nekem nagymama ajánlota kenjem be a mellkasát margarinal tegyek rá egy pelust egy kicsit hhhhagyam rajta.3 nap mulva nem köhögöt a kicsim.Már másnap jobb volt enyhült neki.Régi praktikák mindig jok.
2012. febr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
UTSO VAGYOK AMIT MÉG AJÁNLANI TUDOK LÁNDZSÁS ÜTIFÜ KÖHÖGÉSRE FÉL ÉVES KORTOL ADHATÓ.
2012. febr. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nappal köhög inkább vagy éjszaka? Az Ambrobene mehet pici babának is, nekünk nagyon bevált. Az antibiotikumtól nem fog tisztulni, inkább hörgőtágítót lehetne megpróbálni. Persze szigorúan orvosi utasításra! Az én fiam is így van, Ő is 2 hete köhög hurutosan. 2 napja kapja a hörgőtágítót, és már sokkal-sokkal jobb a helyzet! Mondjuk Neki az alsó légutakban volt a rengeteg váladék.

Jobbulást!

2012. márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!