Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor és milyen hosszú...

Hányszor és milyen hosszú időt alszik az 5 hó körüli babád nappal?

Figyelt kérdés
A kislányom 3x max 40 percet de leginkább 30at alszik. nem kevés ez?
2010. jan. 24. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 4,5 hos is pont ennyit alszik napközben, ejjel meg kb 11 orat. Szerintem nem kevés.
2010. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kislányom egy hete múlt 5 hónapos és már két hete új napirendet állított fel magának. Éjjelente óránként ébred, és gyakran 2 óra hosszákat játszik (éjszaka). Két napja meg már napközben is nagyon keveset alszik. Pl van hogy 9-től este 6-ig egyszer 10 percet, de van hogy semmit nem alszik. Remélem nem tart ez sokáig, mert már kezdek kibukni az éjszakázások miatt.
2010. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi is ennyit alszunk. Ha szerencséesebb napunk van akkor van egy másfél órás alvás is. de nem minden nap. Az ájszakákat átalussza, bár volt egy hét amikor újra kétszer keltünk. Anyatejesek vagyunk.

sziasztok

2010. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Nálunk reggel 8 körül kel, 11 körül alszik fél órát, 2 körül séta közben is alszik kb fél órát. Aztán estig semmi alvás, vagy ha szerencsém van még fürdés előtt alszik 15 percet.
2010. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4,5 hós babám nekem is ennyit alszik. Úgy vettem észre, hogy hiányzik neki, ha 3X30 percet nem alszik napközben, többet viszont nem igényel.
2010. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 hósom is így alszik,mint a te babád.
2010. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Enyém reggel 6kor kel,7kor vissza alszik,fél 9ig.Aztán 10-13.30-ig,majd 15-15.30-ig fürcs elött még alszik egy 45 percet,végül este fél 9-fél 6-6ig alszik,
2010. jan. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!