Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nincs jó módszer? 7...

Tényleg nincs jó módszer? 7 hónapos múlt a lányom és egyszerűen nem tudom éjszaka hogy kezeljem, hogy ne keljen fel 1-2 óránként, tudom, hogy nem éhes és egyéb baja sincs, a foga esetleg, de az sem lehet mindig.

Figyelt kérdés
Mindig mást olvasok és teljesen elbizonytalanodok, most akkor szoktassam egyedül alvásra, vagy mindig ugorjak ha sír? Nem akarom, hogy rossz legyen neki de már nem bírom.
2010. jan. 24. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
hát lehet, hogy ha nem ugrálnál mindig oda hozzá, akkor megszokná, hogy még ha még fel is ébred, ne bömböljön egyből a mami után, hanem csak nézegessen ki a fejéből, aztán úgyis elalszik ha nem történik semmi
2010. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Én megbeszéltem a párommal,hogy nem kelünk fel, kipróbáljuk mi lesz. Sírdogált egy darabig és visszaaludt. 3 nap után végigaludta az éjszakát.De minden gyerek más.
2010. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És kibírtatok 3 éjszakát? Én is mindig eltervezem, de max 2 percig bírom, az a baj.
2010. jan. 24. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Kibírtunk 3 éjszakát, kispárna, nagypárna, összeölelkezés, fogszorítás. Ha változást akarsz,másképp nem megy.
2010. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 és fél éves a kisfiam, és a mai napig felkel éjszaka 2 és 3 óra között. Mindig. Ilyenkor odabújik hozzám egy kicsit, aztán visszakísérem a helyére... Régen aludtam egyhuzamban 7 órát.
2010. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk 4 nap volt. Hasonlóan a kispárnás nagypárnás összebújósékhoz :)

Más megoldás nem nagyon van. Köztes meg végképp nincs. Vagy kicsinál, vagy kibírod azt a pár napot.

2010. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20:44-nek Én abban a pillanatban visszakísérném,hogy nem,nem,Te már nagyfiú vagy és a saját ágyadban kell aludnod.Szia ,puszi,ennyi.
2010. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!