Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok pickwick gyerekteát 6...

Adhatok pickwick gyerekteát 6 hónapos babának? Kifejezetten az őszibarackízű csipkebogyó teára gondolok, hibiszkusszal.

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Úgy érted színezéket és cukrot adhatsz-e hat hónapos babádnak?
2014. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Főzz valódi csipkebogyóból, ne ilyen vacakból.
2014. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Ha nem teszel bele cukrot akkor szerintem nyugodtan.
2014. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%

Én nem adnék a koffein tartalma miatt. Lányom 1 éves. Ég mindig a humana baba teát issza ( instant )

Viszont egyik ismerősöm mar egészen kicsi fiának is zöld ill fekete teát adott . A gyümölcs teát nem javasolják 1 éves kor alatt.

2014. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Gyerekteába nincs koffein.
2014. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt nem láttam hogy gyerektea. :)
2014. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Ha 100% gyümölcstea, egyáltalán nincs benne fekete tea, akkor nyugodtan adhatod. Az én fiam 8 hónapos, nekem is van itthon a Pickwick gyerekteája, amiben messze nincs koffein és azon gondolkodtam, hogy adok belőle, mert olyan gyümölcsből van, amit amúgy is ehet már.

Mondjuk inkább ezt, mint a Humana instant teát, ami tele van cukorral.

2014. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem egy 6 hónapos kisbabának a víz a legmegfelelőbb. Az én 2 éves fiam is azt iszik. Nem szomjazik, kitűnően csillapítja a szomját.
2014. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

Az én fiam is a Pickwick gyerekteáját itta, igaz csak később, úgy 1 éves kora körül. Nem ízesítettem semmivel, csak a gyengére főzött teát itta. Még így is nagyon finom íze van.

Őszbarack és csipkebogyót szerintem már nyugodtan adhatsz a babádnak, max főzd gyengére és ne ízesítsd.

Azt már régen is hiányoltam, hogy nincs a dobozára írva, hogy milyen kortól ajánlják ezt a teát.

Soha nem adtam és nem is adnék instant teát a gyerekemnek. Tömény cukor és műanyag íze van.

2014. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát azért ez a tea se látott őszibarackot. az őszibarack ízt mesterséges aromából adják hozzá.
2014. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!