Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22 fokos szobaban ti mit...

22 fokos szobaban ti mit adtok a babatokra?

Figyelt kérdés
4 honapos az en babam,hosszu ujju body,nadrag,zokni eleg?
2010. jan. 24. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szintén 22 fok van, szintén 4 hós. Vagy egy body + rugi van rajta, vagy hosszú ujjú body + kantáros naci (esetleg melegítő naci) + zokni. Szerintem tök elég. Így is kaja közben állandóan izzad.

Egyébként mindig a tarkójánál vizsgáld, hogy melege van-e, vagy esetleg fázik. A kezükön és lábukon nem érdemes nézni, mert nem tökéletes a vérkeringésük még ilyen korban.

Banyuci

2010. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én babám is 4 hónapos. Kicsit jobban felöltöztetem,

bár lehet, hogy fölösleges. Nappal 24fok van, akkor body, zokni, rugi van rajta, éjjel 22 fokban vékony hosszú ujjú rugi, hálózsák és takaró. De nem szokott melege lenni.

2010. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég!

Nálunk 23 fok van ált.-ban,de sokszor még így is kimelegszik.Egy kezeslábas rugi van rajta itthon.

2010. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 hónapos. 24 fok körül lehet, hosszú ujjú body + rugi van rajta. Nincs melege.
2010. jan. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elég.

Nálunk 22 fok van, ugyanígy van a gyerek.

2010. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!