Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám egy éves, eddig...

A babám egy éves, eddig velünk aludt, egy szobában, külön ágyban. Mikortól szokták külön szobába tenni? Nem tudom hogy hogy aludnék ha nem látnám őt nyugodtan aludni, ezért nem tudom mit csináljak. Tapasztalat, anyukák?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim már első perctől fogva a saját szobájukban aludtak. Soha semmi problémánk nem volt ezzel.
2011. okt. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én babám is 1 éves, velünk van egy szobában, és sokszor mellettünk alszik.

Hát mi nem is tudnánk nagyon külön tenni, mert a kis szobát másra használjuk...Persze megoldanánk, ha nagyon akarnánk, de még nem akarnám...

2011. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Most tettük külön a kisfiamat kb. 4 hete, 32 hónapos. Addig ő is velünk aludt. Így mindég ráláttam, meg így volt külön nappalink is. De már nem fértünk a játékoktól a nappaliba, így mi kiköltöztünk a nappaliba, így az most a mi hálónk is. Ő meg maradt a kis szobában. Első pár éjszaka nagyon furcsa volt mind kettőnknek. Ő is sokszor felébredt, és én is. Ha felébredt szólított, bementem megnyugtattam és kijöttem. De alapjába véve nem volt gond a külön szoba. Nem viselte meg. Én nehezebben szoktam meg, ha felébredek nem látom, mint ő:- ).
2011. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

szia!

születése ota egyágyban alszunk,most lesz 9 éves.

azt tanácsoljak legkesöbb 7 éves korban külön ágyban kellene aludnia,de nagyon össze vagyunk növe,meg fél egyedül aludni.volt h külön aludtunk,de mindketten vergödtünk.

2011. okt. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legjobb ,h mód van rá, h rögtön külön szobában legyen a kicsi. 9 évessel együtt aludni, hát ez nekem már kicsit sok.De mindenki másként gondolja.

Nálunk az első lányunk már rögtön a saját szobájában aludt, én költöztem át hozzá, míg éjjel kelt enni(7 hetes koráig), de utána mentem vissza a párom mellé, alig vártam ,már h megint csak vele alhassak.

Most a második babánk, hely hiány miatt a hálónkban fog aludni, aminek nem igazán örülök,mert így nem lesz már olyan intim együttlétre lehetőség, de nem tudjuk máshova rakni a kiságyat.Szóval én annak a híve vagyok, h a gyerek külön szobában legyen, nekünk ez vált be.

2011. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy mi aludtunk a babánk szobájába és őa saját ágyában aludt. 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát, ekkor telepedtünk át a saját szobánkba. Most 3 és fél hónapos és azóta is külön alszunk. Segítséget nyújt az, hogy a légzésfigyelőnk egyben bébiőr is. Megnyugtat.
2011. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!