Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szólt már valakinek a szomszéd...

Szólt már valakinek a szomszédja a sok babasírás miatt?

Figyelt kérdés
Fél éves fiam születésétől kezdve nagyon sírós, nyughatatlan baba. Most a foga is jön. Mindig eszembe jut a szomszéd, vajon mikor lesz elegük belőlünk. Olyan kellemetlen. Nem vagyunk rosszban, de annyira jóban sem, hogy beszélgessek velük erről.
2010. jan. 25. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk még nem, de jobb ha nem is szólnak mert amit a folyosón művelnek este az katasztrófa. Egyébként én ilyenekre akkor gondolok, mikor beteg, és éjszaka bekapcsolom orrszívásra azt a hangos porszívót. Meg különben is hiába is szólnának neked, attól nem marad csendben a babád! Ne törődj velük!
2010. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szia.hát én nem lakom panelban,igy nem szólnak a szomszédok,de javaslom,ha attól félsz egyszer beszól a szomszéd,akkor próbálj meg vele jóban lenni.mások az emberek azzal akit ismernek és még szeretik,szimpatikus is nekik.kezdeményezz te.kezdj el vele beszélgetni,és majd esetleg erről is beszélhettek.ha esetleg ismeri a problémád,hogy hasfájós,vagy jön a foga,vagy beteg,akkor toleránsabbak lesznek.így megelőzheted a későbbi kellemetlenségeket.próbáld meg.
2010. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem normális ember babáért nem szól. A mi szomszédunk nyáron a nyitott ablakon átszólt, hogy adjanak már enni annak a gyereknek, mert különben viszek neki egy darab szalonnát :) egyébként ritka buta ember de mégis viccesre vette a figurát
2010. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha normális, nem szól, kicsi gyerekről van szó. Nem tehettek róla, sem ellene.

Mi már beleléptünk ilyenbe, költöznünk is kellett, mert nagyon durva volt. Ők már konkrétan megfenyegettek minket a gyerek miatt. Több ilyen esetről is tudok,( védőnő ) mégis azt mondom, nem ez az általános.

2010. jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

szerintem emiatt ne aggódj! fel kell nőni annak a gyereknek, ezért nem szólhat.

alattunk is laknak pici babával, aki sokat sír éjszakánként azt is mindig halljuk, de egyáltalán nem zavar, inkább sajnálom szegényt, annyira tud sírni. sőt még azt is hallom mikor apukat énekel neki, hogy megnyugodjon... ezen jókat mosolygok!

2010. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nem szólt semmit, csak láttam éjjel az ablakból, mikor kint ült a lépcsőn és cigizett és olvasott. :) Gondolom nem tudott a sírástól aludni, mivel az ő hálója és a kislányom szobája egy falon van. Azóta nem vesz rólunk tudomást, folyosón nem köszön. De legalább nem szól semmit. Nekünk így is jó.
2010. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

Aki egy kicsit is intelligens az megérti, hogy nem tehetsz róla. Mit tehetnél a babával ha sírós?! Ütnéd agyon, vagy mit? Valószínűleg téged zavar a legjobban de ez van.

Én ismerek olyat aki az alattuk lévő szomszédhoz lekopogott, hogy ne haragudjon, hogy ilyen sokat sír a baba de nem tudnak vele mit csinálni, hasfájós stb, stb...és vitt egy doboz bonbont. Az ismerősöm az alsó lakó és nagyon zavarba jött nem is akarta elfogadni de azt látom, hogy együttérzéssel beszél róluk azóta. Előtte mondott nekünk olyat, hogy a felső baba amióta hazajöttek éjjel is csak sír, nem tudja mit csinálnak vele blabla. Azóta nem hallok ilyet tőle. Szóval hatott. :p

2010. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

régen mondták, hogy "hallottam, sír a baba" de nem rosszindulatúan, bár biztos idegesíti őket:)

mostanában mondják, hogy "nem is szokott sírni a baba", pedig még most is iszonyat sírós, 16 hónapos.

én megértem, engem is zavarna.

de ha valamelyik bunkón szólna, biztos beszólnék neki én is:)

2010. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyrészt nem szólhat, semmi joga nincs rá, másrészt meg nem tudsz tenni ellene semmit. Ha sírós a baba, akkor az neked sokkal nagyobb nyűg, mint neki, nyilván segítenél rajta, ha tudnál. Szerencsére mi nagyon jóban vagyunk a szomszéd nyugdíjas házaspárral, meg amúgy süketek is :))) de szerintem a férjem nem venné túl viccesre a figurát, ha valaki beszólna, vagy fenyegetőzne. Akkor előhozakodna ő is a vasbottal, meg a szöges lánccal :|
2010. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Mi költöztünk. Így láttuk jobbnak. Rendszeresen feljártak és szó szerint üvöltöttek, lehordtak mindennek.

Nem csak a sírás volt a bajuk, hanem éppen mászott a gyerek a padlószőnyegen!!!, és ezt ők állítólag elviselhetetlennek tartották.

Többször a rendőrséget hívták, ők meg szépen kijöttek. Mindig mondták nekik, kisgyerek, nem lehet tenni semmit és kész. De legközelebb megint kijöttek.

A házban, ha találkoztunk megint üvöltöztek. Szóval nem bírtam tovább és nem akartam, hogy a gyerek ezt hallja.

Hát ezért. Ha mi is megfenyegetjük őket, az önbíráskodás(még meg is büntetnek) és hát a légkör sem lenne nyugodtabb tőle...

2010. jan. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!