Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Másnak is bolond a szomszédja? :D

Másnak is bolond a szomszédja? :D

Figyelt kérdés

A miénk totál alkesz, első héten mikor ideköltöztünk verte a falat és üvöltözött, aztán párom megkergette a körfolyosón, azóta csak az ajtó mögött pofázik. Először zavart, de már csak röhögök rajta :D

Mindig kiabál a totál szétvert lakásából (önkormányzati, miért is olyan kapná aki megbecsülné), kannásboros flakonokat meg kilós kenyereket hajigál le az udvarra, és hasonlók.

Most például azt haluzza hogy betörő jár nála, és ahhoz beszél kissé mosdatlan szájjal.

A saját ablakát is kiverte télen az utca felé, állítólag régebben is megcsinálta, ráhullott az utcán kisebb cigány gyerekekre, a nagyok meg becsengettek, valaki be is engedte őket, felmentek hozzá és laposra verték, de ebből sem tanult.

Az az igazság hogy én már csak röhögni tudok a fazonon, na jó, bevallom, kissé kínomban is, de azért jó hangosan szoktam húst klopfolni meg csörömpölni az edényekkel a kedvéért ;)


2011. ápr. 10. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd! Nálunk nem ilyen gusztustalan a szomszéd, de unjuk nagyon. Család 2 gyerekkel. Ordítanak, anyuka apuka meg affektál velük. És visszaélnek azzal,, hogy gyerekük van, mert bocsánatot kérnek, és úgy érzik el van minden intézve. Állítólag az egyok sokat beteg. Van olyan éjszaka, hogy 200x kapcsolják be a porszívó- orrszívót. Néha gyűlölünk itt lenni.
2011. ápr. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

részvétem :(

egyébként engem is az vigasztalt a legelején amikor még nem tudtam röhögni rajta, hogy legalább nem kisgyerekesek, akik szerint még beszólnod sincs jogod a gyerekek miatt, mert "ők ilyenek", és mehet az üvöltés meg műanyag motorozás :/

2011. ápr. 11. 00:02
 3/8 anonim válasza:
57%
Mi panel házba lakunk,folyton csöngetnek,hogy hangosak vagyunk stb,általában anyám nyit ajtót és kedves velük,de mikor egyedül vagyok itthon és átcsönget valami vén köcsög úgy szoktam rábaszni az ajtót,hogy majd kiszakad a tokból.:D
2011. ápr. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, a gyerrekeket is lehetne úgy nevelni, hogy ez egy társasház, és ne zajongjanak, de hát ők "gyerekek". Volt, hogy vizsgára készültem, és máshol tanultam, mert megőrültem tőlük. Éjszak porszívó, nappal ordítás.
2011. ápr. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 doboszoli ***** válasza:
Megőrülnék a panelban.
2011. ápr. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
hééééééééé gyerekes szülő vagyok sajnos a harmadikon lakunk 100 szor szólok a lányokra ,hogy ne ugrálj halkabban.egész nap ezt csinálom már megörülök.nagyon nehéz a gyerekekkel.látszik nektek nincs.
2011. ápr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs, de akkor adjon a gyerekre mamuszt, tegye el biciklit, dömpert, stb. Vigyel el játszótérre, olvasson mesét neki. Foglalja le a gyerekeit!
2011. ápr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen, a mamámékkal kertszomszédok vagyunk és a melletük lévő szomszédságban van egy testi és szellemi fogyatékos ember, de rohadt idegesítős mert annyira nem hülye, kb mint egy 6 éves gyerek, de az a lényeg hogy mamámékhoz naponta kb 2x jár át és percenkénet 2500 kérdést tesz fel és úgy hadar hogy nem lehet érteni mit mond. A papám már párszor csúnyán elküldte haza de nem értni meg és továbbra is át jár hozzájuk. xD
2011. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!