Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adhatok túrót natur...

Mikortól adhatok túrót natur joghurtot babapiskótát a 7 hónapos kisfiamnak? Illetve vannak kimondottan 7 hónaposaknak ízesitett almás joghurtok

Figyelt kérdés
Ki mit ad a héthónapos csemetéinek
2010. jan. 25. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a túrót és a natúr joghurtot is 7 hónaposan kezdtem. Babapiskótát ami neki való(milupa), 6,5hónaposan adtam először, de nem szerette és azóta sem szereti. A sima babapiskótával várok egy éves koráig a dokink javaslatára,mert teljes tojást tartalmaz és nálunk van a családban tojásfehérje érzékeny. A kimondottan nekik való ízesített joghurtot nem próbáltam még,mindíg én teszem bele a natúrba a gyümölcsöt. Most 11hónapos a lányom.
2010. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia4

Én is 7 hós korától adok joghurtot, activiát, de a natúrt, mert az ízesítettben mesterséges cuccok vannak. Általában porrá őrölt háztartási keksszel keverem, de a sóskát is azzal habarom be neki holnap :)

2010. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tejtermék egy év után. 7 hósnak, főzelék és natúr gyümölcs.
2010. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én 8hó után vezettem be a túrót, de csak pár falatnyit és ritkán


daráltkeksz almapürével

babatejbegrízbe fagyasztott barackot (persze kiolvasztva :D)

anyatejet vagy tápszert banánnal vagy más gyümivel turmixolva (nem habosan)

túróskatonák (kekszet tápszerben megpuhulni hagyod, és egy kevéske túróval összedolgozod)

2010. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!