Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor érdemes a babák fülét...

Mikor érdemes a babák fülét kiszuratni? (fülbevalónak) és hol kell? vagy hol szokták?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valaki még a kórházban kilukasztatja a baba fülét(már ahol van rá lehetőség),én 5 hónaposan vittem el a lányom egy kozmetikai tetoválóhoz.
2010. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyerekorvos nővérkéje szúrja.8 hetesen szúrattam.Ha szúratni akarod,azt jobb minél előbb.
2010. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12 hetes volt, a védőnőnk csinálta. Nagyon ügyesen kiszúrta.
2010. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak 2 hetis korában a védönö furta itthon,mert 6 hetis koráig lehet tüvel átszurni mivel akkor még nem porcogos a fül..késöbb majd csak kb 2-3 hónapos korában!Különben néhol a korházban is megcsinálják mikor jönnél haza.
2010. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én anno 6 hónaposan kaptam. Orvos szúrta ki érzéstelenítő injekcióval, így nem volt akkora dráma.


Utolsónak üzenem, hogy a fül később sem porcosodik be. Persze csak ha a fülcimpára gondoltál, mert a porcos rész, ami a felnőtteknek is olyan, az persze poros lesz (ha születéskor még nem volt az). Bár nem értem miért kéne egy csecsemőnek piecinget csináltatni.

2010. jan. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Én nem szurattam a lányom fülét, mert szerintem ő majd eldönti, hogy szeretne-e fülbevalót?! Ha szeretne, akkor tudja, hogy mit csinál, a maga kedvére csináltatja és tisztában van vele, hogy fáj. Már 1 éves a lányom és szinte mindenki megkérdezi, hogy miért nincs fülbevalója?!
2010. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Az enyémnek sincs. Lassan 15 hónapos. Nem mertem kilövetni, majd ha szeretné később akkor elviszem. Persze akkor már szólni fog. Az emberek zaklatása tényleg borzasztó, hogy miért nincs neki? Tényleg kislány? (Tök rózsaszínben és copfokkal) :D Szóval szerintem ráérsz! Ha mégis szeretnéd: védőnő, kozmetikus, gyerekorvos is lövi/szúrja. Sőt, van olyan hely, ahol megnézik az akupunktúrás pontokat és csak utána szúrják. Keress rá a neten!
2010. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igazából még én is várnék vele:D Én nem szeretném végighallgatni ahogy sír:( szegényke.. döntse el ő mikor szeretne:)

Minket is ezzel nyaggat amúgy mindenki..de nem igazán érdekel:) csak gondoltam megérdeklődöm Nektek mi a véleményetek:D

2010. jan. 25. 21:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 6 hós lesz pénteken a védőnő lőtte be a fülbevalót.Én nem akartam a férjem ragaszkodott a fülbevalóhoz.Soha nem síró kisbabám visított kb 3 percig.
2010. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

4 hónapos volt és házhoz jött a védőnő.

Észre sem vette! :)

2010. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!