Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem tanácsos kiszúratni...

Miért nem tanácsos kiszúratni a fület?

Figyelt kérdés

nekem már ki van szúrva, de állítólag nem túl jó ötlet.

miért?

szeretnék egy harmadik lyukat is, de elötte tájékozódnék.

15L


2010. szept. 20. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert a nagy okos emberek azzal érvelnek h megsértünk 1 akupunktúrás pontot.

Ez olyan mint amikor a köldököt szúrják mert az a test közepe így minden energia v mi oda irányul..:D de ezzel tönkre tesszük a testünket..

Nyugodtan szúrhatod ha gondolod. ne másra hallgass.

18/F

2010. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert könnyen eltalálhatsz egy akupunktúrás pontot...
2010. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

oké.:D

tényeket várok:D

és mennyire fáj? 6 éve volt kiszúrva a fülem. nem emlékszem már.

2010. szept. 20. 21:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Pedig nem hülyeség, kedves első. Ugyanis idegvégződések és reflexpontok vannak a fülben. Tehát ha rossz helyen szúrják, az még szervi bajokat is okozhat. És ez nem hókuszpókusz meg mese, hanem biológia.
2010. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

és erre mekkor az esély?

és mikor jöhetnek ki a bajok?

2010. szept. 20. 21:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom h ebben van-e igazság. ugyanis nekem 4cm-es a tágítóm és kutyabaja a fülemnek nincsen kiölve semmi pont baromság..
2010. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha az akupunktúra baromság lenne, nem tudnák máig sikeresen alkalmazni a gyógyászatban, fültágítós válaszoló...amúgy a fül többszöri átszuratása több helyen, ill a tágítás szerintem két teljesen különböző dolog.
2010. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, és mekkor rá az esély kb-re, hogy olyan helyet találnak el, ami bajokhoz vezethet?
2010. szept. 20. 21:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi bajod se lesz, nekem saját magam által van 15 szúrásom, mind a fülemben, és semmi bajom!
2010. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. Max annyi, hogy könnyen begyulladhat a szúrás helye és ki kell venni az ékszert. Ennyi. Semmiféle szívleállás meg hasonló nincs, csak sokan olvasnak ezotériát. Tudod unatkozó emberek.
2010. szept. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!