Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van v. kinek tupperos itatópoh...

Van v. kinek tupperos itatópohara? Érdemes ilyet venni?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 25. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Jónak tűnek, de ezt még nem próbáltam.

Sok másokat viszont igen. Nem volt túl jó a tapasztalatom.

Ami igazán bevált, az a Rossmann-ban kapható Canpol.

Nem volt egy ezres (igaz, egy éve).

Nagyon szoros a kupakja, nem folyik ki belőle semmi, ha rajta van, mégha el is dől.

Szilikon a 'csőre'.

Ha kapható még, ilyet vegyél szerintem.

2010. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi ajándékba kaptunk.Nekünk nagyon jól bevált.3 hónapos korától ebből iszik a lányunk(most 7 hónapos).Könnyű tisztítani,és nem csöpög ki belőle semmi.Merem ajánlani!
2010. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi használtuk. A gyerek imádta! Ami hátrány benne, hogy nincs kupakja, tehát csak itthoni használathoz jó. A másik: gyakran a szilikonos csőr része megrepedt és emiatt sokszor ki kellett cseréltetni(csak a felső részt cserélték). Ezért azt ajánlanám, hogy ne a vaterán vedd, hanem olyan helyen, ahol tudsz cseréltetni(tupperes tanácsadótól, vagy ha bp-i vagy, akkor a westendben van). Én legalább 4x cseréltettem. Mindenképpen kérdezz rá a garanciájára, hogy ki fogják-e cserélni, ha elreped.
2010. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Az első válaszolótól kérdezném, hogy ha a babád ledobja akkor nem esik le a teteje. Sokszor járok így, és a tea a szőnyegre borul.

2010. jan. 25. 20:28
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi ?-lel akartam. Szóval ha ledobja a baba akkor nem esik le a teteje?
2010. jan. 25. 20:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem esik le, mert csavaros gyűrűbe kell tenni a szilikont.
2010. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia nekünk is az van és volt hogy ledobta és lejött a teteje bár nem minden esetben.A milyenknek mondjuk van teteje is ugy hogy lehet vinni bárhova.szerintem az egyik legjobb


16,5hónspos baba anyukája

2010. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megerősítem az egyik válaszadót: jó a pohár, de a tetejét gyakran kell cserélni. Egy tupper-forgalmazó kicseréli neked ingyen, de ha vaterán veszed, akkor az első repedésig tudod csak használni...

Nekünk 2 van, repedt a teteje, már cseréltük, újra repedt (addig viszont tök jó, nem folyik ki!), mivel nm itt vettük, ahol lakunk, macerás a cseréje, így nem cseréltük újra... :-(

2010. jan. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!