Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babának gyümölcs?

2 hónapos babának gyümölcs?

Figyelt kérdés
Kevés a tejem, eddig tápszerrel pótoltam, de a doki nem ír fel neki. Azt mondta, ne tàpszert, hanem gyümölcsöt adjak neki, de nem kicsi még?
2014. okt. 28. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
De az. Ennyi idősen még nem elég érett hozzá a gyomra. Nem normális a dokid, bocsi, hogy ezt írom.
2014. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
De, kicsi. Tápszert vennék recept nélkül és orvost váltanék, de villámgyorsan.
2014. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Egy két kanálka gyümilevet ha adsz neki kóstolásként az nem baj, de nem etetheted azzal, az még nagyon soká lesz. A dokinak kutya kötelessége felírni a tápszert.
2014. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? Nehéz elhinni. Tápszert vennék, akár recept nélkül, és ahogy az előző írta orvost váltanék azon nyomban.
2014. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez a kontárhoz soha többet nem vinném a gyerekem.
2014. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Ez miféle doki??? Válts dokit, és tápszert adj neki, ne gyümölcsöt. azt ráérsz majd 4 hónapos kortól kezdeni.
2014. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Eddig recept nélkül vettem. Ma voltunk a 2 hós oltáson, de azt mondta ne adjak tápszert, nekem is fura volt. A lányaimnál 5 hónaposan kezdtük a gyümölcsöket. Sajnos dokit nem lehet váltani, mert ha nem ahhoz a körzethez tartozunk, nem vállalják.
2014. okt. 28. 14:32
 8/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Akkor csináld, ahogy te gondolod, az orvost pedig hagyd figyelmen kívül ebben a kérdésben. Én mondjuk ha mást nem, de magánorvost keresnék, mert ezek után semmiben sem bíznék meg benne.
2014. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
pff.milyen doki az.semmikeppen ne adj neki meg tapszeren kivul mast.kicsi meg hozza
2014. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán szoktam ilyet mondani, de tényleg válts dokit! Hol laksz, kisvárosban, vagy faluban? Én biztos, hogy nem hagynám annyiban. Egyáltalán próbáltál már másik dokinál érdeklődni? Ha más nincs, én akkor is szóvá tenném a dokinak, hogy egyáltalán nem szeretném gyümölcslével itatni és mindenképpen kérem a receptet a tápszerhez. Mi az, hogy nem írja ki?! Én még ilyet nem hallottam, eszem megáll!
2014. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!