Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék venni HIPP alma...

Hol tudnék venni HIPP alma citromfű teát? Dm ben nincs és a neten sem látok ( (Ti hol veszitek? Vagy láttatok valahol? Bp en érdekelne.

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy látom sehol nem forgalmazzák most. Hiánycikk, vagy esetleg meg is fog szűnni, nem lehet tudni.

Én bemennék egy bioboltba vagy valami "füves" boltba, és megkérdezném, hogy mit ajánlanak babáknak (biztos van valami hasonló tea).

2014. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen...én is azt veszem észre január ota probálok venni((
2014. okt. 29. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! A Kecskemeti nem jo? Mert az van a Dm-ben. Alma-citromfu. Most vettem en is. Bocsanat, ha nem erre voltal kivancsi es nem tudtam segiteni.
2014. okt. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Müllerben lehet kapni Hippes gyümölcs-citromfű instant teát, ami kíméli a fogakat. Biztos van ott alma-citromfű tea is.
2014. okt. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..kecskeméti is jo lenne de még abban sem láttam..((Megnézem a müllerben is nagyon köszönöm akkor megyek vadászni))
2014. okt. 30. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!