Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hósan elkezdhetem a hipp...

3hósan elkezdhetem a hipp instant teát (citromfű-alma, vagy édeskömény) itatni kisfiammal? Anyatejes!

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyártó is későbbtől ajánlja, én pedig abszolút cukrosteaellenes vagyok, de ez én vagyok.

Amit babámnak kínáltam/kínálok: víz, vöröstea, csipketea, gyümölcslé -- cukor nélkül szívesen issza mindet

2010. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem adhatsz neki, de én inkább a mecsek teát ajánlanám. Az én fiam is itta a hipp teákat, de pl. a barackos-maracujásnak annyira jó íze van, hogy mást nem akart inni napokig, csak a teát. Szóval arról le kellett szoktatnunk. Pedig kevesebbet is tettem a vízbe, mint amennyit írt, de így is nagyon jó íze volt. Úgyhogy inkább ne adj neki ízesítettet, mert nehogy úgy járj, hogy ezért ne akarja meginni a tejedet.

2010. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Az anyatejes babának még nincs szüksége folyadékra, de ha mindenáron itatni akarsz vele teát, akkor ne cukros teát adj neki, amit ráadásul 4 hónapos kortól ajánlanak. Inkább a mecsek baby teát add üresen.
2010. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Ha tele van a pelusa pisivel, akkor nem szomjas, nem kell plusz folyadékot adni. AZ én fiam is anyatejes, lassan 6 hónapos, és most kezdtem el vízzel itatni. Vagyis csak próbálkozom, mert nincs igazán ínyére:-)
2010. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó bocs de nem erre voltam kiváncsi!
2010. jún. 1. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Pedig az utolsó válaszolónak van igaza, mivel olyan szerencsés vagy, hogy anyatejet tudsz adni babádnak, miért gondolod, hogy tea is kellene Neki? Bőven elég nekik az anyatej, amennyiben van elég pisis és kakis pelus, a tejed elegendő, nincs szükség pótlásra. Főleg egy 3 hós babánál. Esetleg majd nyáron ha 30-40 fok lesz. Viszont akkor sem teával érdemes először próbálkozni hanem sima vízzel.
2010. jún. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!