Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki orvosi mellett jár/járt orvosira?

Figyelt kérdés
Hogy sikerül összeegyeztetni az iskolát a gyerkőccel?
2014. okt. 29. 17:46
 1/6 A kérdező kommentje:
baba mellett, bocsánat :)
2014. okt. 29. 17:46
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hú, én sosem jártam orvosira, de szerintem az elég nehéz baba mellett. Nem tudom hogy mennyire lehetséges. :D Úgy hogy gyerek + háztartás, én esélytelennek tartom. Legalábbis abból kiindulva hogy nekem mennyi időm marad az itthoni teendők után. Nem tartom lehetetlennek még az egyetemet sem, de pont az orvosit... Hááát, azon ÉN tutira nem mernék elindulni. :)
2014. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Esélytelen hogy az orvosi mellett gyereket nevelj..... átlagosan napi 8 óra tanulás + az előadások

Én az orvosira járok, és azt kell mondanom hogy biztos hogy nem fog összejönni a kettő.

2014. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én orvosira jártam, de nem mertem bevállalni mellé a gyerkőcöt. Így mikor "végre" vége lett a 6 évnek, gyorsan nekiálltunk a babázásnak, így most van egy 3 éves kisfiam, és egy 10hónapos kislányom. Ha a kiscsajszim betölti a másfelet, akkor elkezdem a rezidensképzést :)
2014. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, felvételiztél végül? Neked van esetleg már tapasztalatod?
2015. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én tudok olyat, aki orvosira járt, és közben vállalt gyereket, de akkor emiatt halasztott is egy évet, és utána is rengeteg segítséget kapott a szüleitől.. Míg nem végzett és kezdett el dolgozni rezidensként, kb ők nevelték.
2016. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!