Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MMR oltás után 3 héttel...

MMR oltás után 3 héttel tapasztalt más is étvágytalanságot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mellékhatásként fel van tüntetve. Nagyon rosszul viselem, hogy egyik hétről a másikra szinte nem eszik semmit. Most belegondolva akkor kezdődhetett, mikor az oltás következményeként, 3 napig folyamatos hőemelkedés illetve láza volt a lányomnak. Akkor kezdődött valószínű( nem emlékszem pontosan) hogy alig evett. Ez azóta nem javul, hanem rosszabbodik. Nem tudom mitévő legyek. Valakinél előfordult már? Javul ez egyáltalán, mert eddig nem úgy tűnik. Vagy esetleg mástól lehet? Előre köszönöm a válaszokat!

2014. okt. 30. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Lányomnál volt étvágytalanság. Ő mindig jó evő volt, de az MMR oltás után 1 hónapig alig evett. Sokat volt beteg is ebben az időszakban.

Aztán minden rendbe jött, és visszatért az étvágya.

2014. okt. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ő nem betegeskedik. A kedve jó, de ez a nem evés, meg az hogy emiatt fogy, kiborít. Nem tudom mit csináljak.
2014. okt. 30. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!