Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok/olvastatok már...

Hallottatok/olvastatok már olyanról hogy a rota elleni oltás súlyos, elhúzódó étvágytalanságot okozott?

Figyelt kérdés
11 hónapos a lányom, 6 hónapos korától szinte semmit nem eszik, nem hízik, étvágytalan. persze voltunk már sok orvosnál, de semmi. nemrég olvastunk egy cikket hogy vkinél az oltás volt a gond. 2 hét múlva megyünk egy homeopátiás orvoshoz, oltáskivezetésre. csak kiváncsi vagyok hallott-e már vki ilyenről.
2014. ápr. 3. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hallottam még!Pedig eü.-ben dolgozom,csecsemő osztályon.

Az én lányom is megkapta a védőoltás,de semmi ilyet nem tapasztaltam.Most 15 hónapos,és minden evő,nagyon jó étvágya van!

2014. ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még ilyet. A fiam is megkapta, most 22 hónapos, szuper étvágyú gyerek újszülött kora óta.
2014. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!