Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vegyem rá párom, hogy...

Hogy vegyem rá párom, hogy engedje meg betetetni babám fülébe a fülbevalót?

Figyelt kérdés
Már 5 hónapos és én nagyon szeretném.Nem csak azért,mert mindenki fiúnak nézi,hanem,mert később fájdalmasabb lesz neki,első lányomról tudom.Nálatok volt ilyen gond?
2010. jan. 26. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Vidd el és rakasd bele. Utána már úgysem tud mit csinálni.
2010. jan. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

igazat adok az elős válaszolónak!

ha már benne van a fülében, nem tud vele mit csinálni, csak nem fogja kivenni belőle!!

nálunk szerencsére nem volt ilyen probléma, csak annyi volt a kérése, hogy neki ne kelljen jönni, így barátnőm kísért el minket!

2010. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Egyik délelőtt menjetek el, csináltasd meg és délután mutassátok meg apának. Ha esetleg nem szeretnél "titkolózni" előtte, akkor előző nap mond meg apukának, hogy holnap mentek.
2010. jan. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom sajnálja, hogy fájni fog neki, azért tiltakozik:) mondd határozottan, hogy viszed holnap, mert ő úgy lesz igazán cuki, ha lóg a fülében a fülcsi;)
2010. jan. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

szépek vagytok, mondhatom. a gyerekvállalás az egy közös dolog. közös döntéseket kell hozni. nálunk szerencsére nem volt gond, mert én is "elleneztem" a fülkilövést, de nem tudom, melyik anyuka örülne annak, ha apuka elmenne délután a fiával, és hazajönne, hogy az egyik fülében fülbevaló van, mert szerinte az jópofa. ugyanez.


kérdező, ha annyira szeretnél, akkor szerintem vedd rá valahogy, de semmiképp ne a háta mögött csináld, nem szép dolog.

egyébként meg nem fájdalmasabb, én 14 évesen teleszúrattam a fülemet, volt benne vagy 8-10.

áthidaló megoldásnak lehet venni ilyen ragasztgatósat is :)

2010. jan. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi,jó,hogy rábeszéltek ám! Attól is fél,hogy fájni fog,de főleg attól,hogy kirántja a füléből,mert szokta piszkálni a fülét,ha álmos,de nem lógós fülbevaló.Igaz az,hogy később alacsonyabb lesz a fájdalomküszöbük és ezért érdemesebb korábban túlesni ezen?
2010. jan. 26. 13:08
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Ugyanigy jártam,a férjem nem akarta a fülbevalót,most már 8 hónapos és bánom,nemtom mikor tetessem be,mert most már tényleg sokat hadonászik és kiránthatka amég friss,plkus jobban is fáj neki...vidd el,tetesd be és kész.
2010. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%

13.04-es te aztán nagyon okos vagy!

Egy 14 éves gyereknek nem hinném hogy ugyanakkora lenne a fájdalomküszöbe mint egy kisbabának.

És ragaszgatós fülbevalót meg tegyél a saját gyerekedre, ha ilyen okos vagy, de ne irogass ide ilyen hülyeségeket.

2010. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

13:04-es vagyok. tehát te azt mondod, hogy egy újszülött fájdalomküszöbe nagyobb, mint egy 14 évesnek? hogyan?!

én nem teszek ragasztóst a babám fülére (vicc lett volna, ott a :), de mindegy), egyszerűen megvárom, amíg ő látja úgy, hogy szüksége lesz fülbevalóra. én nem fogok sose semmit ráerőltetni a gyerekemre, saját kis egyéniség, hadd döntsön ő. és szintén mélységesen felháborító: nincs megkeresztelve. ez is az ő döntése lesz, hogy hogyan szeretne élni. tök jó, hogy szerinted egy újszülött, vagy egy pár hónapos baba mindent bír :)

2010. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Az én párom is közölte, hogy akkor lesz a gyereknek fülbevalója, ha majd ő kéri. És nem is lesz megkeresztelve! (Ami engem sem izgat.) Mondtam neki: vagy fülbevaló, vagy keresztelő. Együtt választottuk ki a fülbevalót... :)))
2010. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!