Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babánál akinél...

Tápszeres babánál akinél nemrég kezdtük a hozzátáplálást normális hogy ez a 3. nap, hogy nem kakilt?

Figyelt kérdés
Nem is próbálkozott.De ez már sok időnek tűnik.Normális ?Mivel lehetne könnyíteni a kakilást?kamilla tea?
2014. okt. 31. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Kisfiam a kezdetektől tápszeres és soha nem volt olyan, hogy kihagyott volna egy napot kakilás nélkül... Tápszereseknél elég ritka ha nem kakilnak, anyatejeseknél elfogadott ha több napig nincs semmi...

Nem tudom, hogy mit adtál neki, ha a kezdő gyümölcsöket és zöldséget, akkor azoktól kellene hogy kakiljon szerintem.

Kisfiam pár hetes kora óta a Mecsek Baby teát itta, pici cukorral, lehet hogy ez miatt is volt minden nap kakija. Kamilla tea is jó lehet, de nem mindenki ajánlja és sok napon keresztül nem is szabad adni a babának.

2014. okt. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mivel kezdtétek a kóstolást?

Mi 3-4 hete kezdtük a hozzátáplálást, és azóta többet kakil mint előtte.

2014. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ha almával kezdtétek akkor előfordulhat, mivel az alma hasfogó hatású (ezért van az üveges bébikajákban is az alma mellé valami hashajtó hatású gyümölcs párosítva pl alma-őszibarack, alma-szilva).

adj neki őszibarackot vagy amikor nálunk már végképp semmi nem használt akkor szilvát kóstoltattunk vele, na az beindította :-)

2014. okt. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Almával kezdtük "házival" de azt nem nagyon szerette.2napja az alma-sütőtök kombót kapja.

Eddig általában minden nap kakilt de volt hogy 1napot kihagyott.Akkor megpróbálom az őszibarackot.ma adtam kamilla teát.jó lenne ha attól produkálna valamit..

2014. okt. 31. 15:34
 5/10 anonim ***** válasza:
A lányom tápszeres, gyakori, hogy 4-5 naponta van széklete. Orvosnak mutattuk többször, de semmi kóros eltérést nem talált. Már 6 hónapos, azóta is így van széklete, mellette szépen fejlődik, láthatóan nincs baja.
2014. okt. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A sütőtök is hasfogó. Azzal is vigyázni kell. Barackot próbálj adni neki. Jah és majd a répával is vigyázz. Az is hasfogó hatású.
2014. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os ne beszélj már légyszíves butaságot..

"A népi gyógyászatban hashajtóként és béltisztítóként használták. Fogyasztása jótékony hatást eredményez az emésztési gondokkal küszködőknek."

vagy kérdezz meg egy gasztroenterológust ő is megmondja, a sütőtök hashajtó hatású..

2014. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos minden babánál más, de a sütőtök az én babámat is inkább picit meghajtotta az első kóstolásoknál.
2014. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fúú bocsi! Akkor valamivel keverem.. :/
2014. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem normalis.kicsit osszekavarodott az emesztese az uj eteltol..nalunk is ez volt sot meg utana par napig bogyozott.de 3-4 nap alatt helyreallt az is es azota konnyebben es surubben van szeklete mint azelott
2014. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!