Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális ha terhesség...

Az normális ha terhesség alatt (nemrég tudtam meg hogy baba van) nem székrekedésem van hanem majdnem hogy hasmenés?

Figyelt kérdés
mert olvastam többeknél is hogy székrekedés alakul ki, nekem fordítva, vagy lehet esetleg a banántól? mert rengeteget eszem és lehet, hogy attól? javasolták hogy sok gyümölcsöt egyek.
2011. aug. 13. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az elején nekem is inkább lazább volt, a végén volt székrekedésem. A banán inkább megfogja a székletet, szerintem a hormonváltozásoktól van lazább székleted.
2011. aug. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet, ugye tudom, hogy nem kéne akkor azt ennem , de ma is vettem, mert nem birom megállni, még nem vagyok kívánós, vagyis nem annyira, de azt mondják ami jól esik attól nem lehet bajom :)
2011. aug. 13. 07:29
 3/3 anonim ***** válasza:

A banán fogja a székletet.Egyél belőle nyugodtan sokat!

Nekem is laza volt a székletem az előző terhességem elején, és csak a végére volt székrekedésem.Most szintén így van.Az is lehet, hogy az Elevittől.

2011. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!