Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kenjem be az arcát?

Mivel kenjem be az arcát?

Figyelt kérdés

Másfél éves kisfiamnak amióta bejött a hideg egyre pirosabb az arca a szája körül. Ma már nagyon ronda volt, és hámlani is elkezdett. Látszik rajta, hogy zavarja is, csípi evésnél.


Eddig Sudocrem-mel kenegettem este lefekvés előtt, de nem használ. Mit tudnék rá recept nélkül tenni? (természetesen olyat, ami nem akkora gát, ha mégis a szájába kerülne valamennyi)

Köszönöm



2014. okt. 31. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Gabi arckrem (tubusos),szerintem nagyon jo:-)

Ha mentek ki az utcara akkor is kenjetek be.

Illetve egy -ket csepp repceolaj.

.Gyogyszertarban vagy bioboltban kaphato.

Ha esetleg a szajaba kerul egy keves egyaltalan nem baj, sot egeszseges.

2014. okt. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
BEPANTEN! Nekünk semmi nem vált be, még a Babé sem, a Bepanten szépen rendbehozta, azóta is azzal kenegetem naponta.
2014. okt. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A shea vaj csodálatos dolgokra képes.Természetes alapanyag nincs benne ártalmas dolog.Olvass utána mert érdemes.Kifejezetten az időjárás viszontagságaira

[link]

2014. okt. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biodermának direkt van erre való kréme.
2014. nov. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 1. 00:23
 6/10 anonim ***** válasza:

A Sudorcrem nem is lesz jó rá, én egyszer próbáltam a száraz kezemet rendbe hozni vele és csak rosszabb lett a helyzet. Babapopsira ha nincs vele különösebb baj akkor tök szuper, meg imádom az illatát, de erre nem jó.

Én gyógyszertári popsikrémet tartok itthon ilyen esetekre, ha valamilye száraz mindig ezzel kenem és nálunk is előjött az arcán a hidegtől a szárazság, ez helyre rakja. A védőnőnk is mindig ezt ajánlja.

2014. nov. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is a shea vaj használ. Én is azzal kenem kezem/arcom. Jó vastagon, egy éjszaka javít a dolgon.
2014. nov. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Shea vaj diofele, ha allergias hajlama van ra, anafilaxias sokkot is kaphat. Ennyi idost nem kennek vele meg. Kesobb, ha bizonyitott, h nem erzekeny a mogyorofelekre, akkor mar lehet.
2014. nov. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A shea vaj szuper dolog, de arcra kifejezetten nem jött be a kisfiamnál. Ahol vettük (Bodyshop), később mondta is az eladó, hogy az arc bőrére nem jó. A Bepanten hozta helyre, pedig mindent kipróbáltunk.
2014. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyermekorvosok is ajánlják a shea vajat!IAz hogy dió illatú de köze nincs hozzá.Születéstől lehet alkalmazni.Én mind a 3 gyereknél alkalmaztam és még a doktornő is kérdezte mitől ilyen finom a bőrük tapintása.Mert a csecsemő kádba dobtam 1 szem finomított shea vajat ami elolvadt és nem kellett testápoló de a bőrük fantasztikus volt tőle.A mai napig mindenre ezt használjuk.
2014. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!