Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz alvó babák anyukái!...

Rossz alvó babák anyukái! Mikor aludt végre normálisan a gyereketek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 13:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 éves kora után !
2014. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
úr isten...addig milyen gyakran kelt fel? és mertél vállalni másodikat? én most nagyon gondolkodok, mert iszonyúan vágyom második gyerekre, a párom is nagyon rágja a fülem, de már több mint 2 éve nem aludtam semmit, és úgy érzem nem bírnám ezt szinkronban kettővel is csinálni.
2014. nov. 1. 14:18
 3/19 anonim ***** válasza:
A leghúzósabb gyerekemnél, három évesen beállt az alvás. Azóta végre én is tudok pihenni. Emlékszem az első folyamatosan átaludt hatóra után mennyire kipihentem ébredtem.
2014. nov. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én már akkor sem tudok aludni amikor jól alszik, vannak ilyen rövidebb időszakai amikor normálisan alszik, most is egy hete, nem nagyon kel, de én fixen kelek 2 óránként, mint mikor rossz éjszakája van, és alig bírok visszaaludni, mindenem fáj, mint valami 80 évesnek, egész nap. Tuti a kialvatlanság csinálja.
2014. nov. 1. 14:33
 5/19 anonim ***** válasza:
Két és fél éves a fiam. Esténként még felkel 3x4x. Ha beteg akkor többször. Kitartás. :)
2014. nov. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Miutan abba hagytuk a szopizast. Ekkor volt 21 honapos. Meg kb.egy honapig felebredt egyszer inni, de azota nem. Amig szopott, addig kb.10-szer kelt ejjel a ciciert. Ezert dontottem az elvalasztas mellett.
2014. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Én is ezért döntöttem amellett, de ennek már kb fél éve, hogy nem kap cicit, és nem is kéri, és nem is kap éjjel helyette semmit, oda van rakva neki a cumisüvege vízzel de nagy néha beleiszik, utána ugyanúgy ordít tovább.

Ezek szerint másnál is van így...Kitartás nektek is akkor :( :)

2014. nov. 1. 14:40
 8/19 A kérdező kommentje:
Ja, és egy terhességet vajon hogy lehet ennyi alvással végigcsinálni? Félek tőle hogy sehogy.
2014. nov. 1. 14:43
 9/19 anonim ***** válasza:
2,5 éves a fiam. Minden éjjel felkel inni. Van, hogy 1x, de van, hogy 3x-4x is. A rossz alváshoz hozzátartozik az is, h este 10nél előbb nem alszik el, hiába ragadnak le a szemei már 8kor.
2014. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ezeket olyan ijesztő olvasni :) nekem még csak 2,5 hónapos a fiam 2-3x kel éjjel, tápszeres. remélem hamar rááll a legalább 1x-i kelésre.
2014. nov. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!