Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi valt be nektek fogzasra...

Mi valt be nektek fogzasra (nekünk dentinox nurofen es homeopatia nem segit)?

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi :-(
2014. nov. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
OSA
2014. nov. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az mi?
2014. nov. 2. 09:30
 4/9 anonim ***** válasza:

homeopátis

chaomilla vulgaris

napi 3 golyó 1dl vízben oldva félóránként 1 korty

2014. nov. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az idő....
2014. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a Viburcol kúp mintha néha hatna... A foggéleket cseszhetem, szét se lehet feszíteni a száját, úgy szorítja. A Nurofen se ér semmit, ugyanúgy üvölt utána is.

Az idő tényleg hat :) amint kibújik a fogacska nyugi van - a következő fogig.

Meg nappal imádja rágcsálni a MAM tanulófogkeféjét, más rágóka nem kell neki.

2014. nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Viburcol kúp.

Ha nagyon sírt éjszaka is, akkor fél adag Nurofen.De ez csak alkalomszerűen, néha kapta. És az idő múlása. :(

2014. nov. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

chamomilla csak akkor segít ha a gyerek: Nyűgös, dühös, szeszélyes viselkedés jelentkezhet az egyébként kedves, jó babánál. A fájdalom hatására fokozott érzékenység, ingerlékenység, alvászavar figyelhető meg, gyakran emésztési rendellenesség, hasmenés van. A fogzás okozta fogínyfájdalmat csillapítja, ezáltal a baba nyűgösségét, rossz alvását is jelentősen javíthatja a szer.

A baba arcának egyik oldala piros és meleg, a másik sápadt és hűvös lehet.

A gyerek állapota javul, ha ringatják, felveszik, kocsikázni viszik.

ha mások a tünetei más szert kell választani

2014. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdezted az OSA-t, de csak most van időm válaszolni.


[link]


Ez egy nem olyan régen piacra dobott fogzáskönnyítő gél. Konkrétan ugyanolyan elven működik, mint az összes többi, de ez valahogy most a "CSÚCS".

Rengeteg anyukám dicséri és nagyon megvannak vele elégedve. Nekem két lányom van. A nagyobbiknál még nem volt ilyen van Dentinox és Dologél. Nála mind a kettő hatott. A kicsivel most vagyok szülési szabadságon és nála már ezt használom. Neki a két másik gél nem jött be. Viburcol kúp viszont néha igen, néha nem. Szerintem ez fog és fájdalom függő nála.

Nap, mint nap találkozom az anyukákkal az utcán és sokszor megállunk beszélgetni a gyerkőceikkel kapcsolatban, stb. Én is azért próbáltam ki, mert az elmúlt 1 évben rengeteg pozitív dolgot hallottam róla.


A láz és fájdalomcsillapítókról csak annyit írnék, hogy nyilván célszerű használni, ha a fájdalom és az anyai megérzés úgy ítéli meg, hogy szükséges. Nyilván te magad is veszel be fájdalomcsillapítót, ha fáj a fogad.

Viszont, azt nem árt tudni, hogy nem minden láz és fájdalomcsillapító válik be minden gyereknél. Furcsa, de ezt is tesztelgetni kell.

A nagyobbik lányom pl. Nurofen fajta, a kicsi pedig Panadol fajta.


Emellett pedig ott van még az Algoflex baby is, ami egy megoldás lehet az otthoni házi patikában.

2014. nov. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!