Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Alkalmaztok babátok, gyermeket...

Alkalmaztok babátok, gyermeketek gyógyítására homeopátiás szereket (is)? Pl: náthára, fogzásra stb.

Figyelt kérdés
Ha igen, leírnátok, hogy mire mit adtok és hogyan van az adagolása. Most elsősorban a megfázás érdekelne, nátha, aztán majd fogzás, de mást is szívesen veszek. 4 hónapos a babám.

2012. nov. 2. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Köhögésre használunk Stodalt, ez nagyon jó. FOgzáskor kapott már VIburcol kúpot, az is segített.

Az adagolás nagyon egyénfüggő, és tüneterősség- függő a homeopátiában, ezért azt javaslom, hogy homeos gyógyszertárban érdeklődj, vagy pedig a HOmeopátiás Baráti Körnél, igazán segítőkészek, itt találod az elérhetőséget:

[link]

2012. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Igen, fogzasra a chamomille 9ch-t 3x1golyocskat naponta, es igeny szerint viburcol kupot ejszakara, de csak ha nagyon nyugos.

Nekunk bevalt!

Es en is szedem az urtica-t tejszaporitasra, az is nagyon jo!

2012. nov. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Izi17 ***** válasza:
44%
Szia, én igen, van hozzá egy nagyon jó könyvem: Dana Ullman:Hogyan gyógyítsuk gyermekeinket homeopátiával. A kislányom most 6 hónapos és lefekvés előtt Ignatia-t szoktam neki adni 9 ch-t, 5 golyót, így 1 szopival, nyugodtam átalussza az éjszakát, előtte 4szer, 5ször ébredt. Náthára Allium cepát (vöröshagyma)használtam egyszer 9ch-t napi 2szer 5 golyót, ez is bevált. Az elején hasfájásra próbáltuk a chamomillát, de az nem vált be. Fogzásra chamomillát vagy belladonnát érdemes megpróbálni.
2012. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Utánanézek majd a könyvnek, mert engem is érdekel a homeopátia.
2012. nov. 4. 21:23
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
A lányom most 15 hónapos.5 fogat növesztett egy nyikkanás és éjszakai ébredés nélkül mióta Osanitot kap.Ebben 4 rágófog és 1 szemfog van.Csodaszernek nem nevezném,de isten áldása az tuti:DDD
2013. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 advance válasza:
Mi is adtunk a kicsinek a Stodal homeopátiás köhögéscsillapítóból, de nem használt semmit. Újra nem vennék belőle, főleg h majdnem 3EFt volt egy üveggel. Elolvastam az összetevőket és kiderült, hogy hatóanyag sincs benne, csak milliószoros higításban. Hogy kérhetnek el ennyi pénzt érte ha az előállítási költség nem indokolja?!
2014. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!