Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy baba ra tud szokni a...

Egy baba ra tud szokni a fajdalomcsillapitora?

Figyelt kérdés

Lehet buta kerdes... 6 hos babamnak jon a foga, sajnos eleg sokszor kap Nurofent. Most pl. ma van a 3. este, hogy kap. Elotte volt ket nap szunet. Azelott 2 este kapott. Mar kiprobaltunk sok mindent, Dentinox, Dologel, Viburcol, Chamomilla stb. De amikor mar ennyire faj neki, akkor nem hatnak. Aggodom, egyreszt nehogy raszokjon, masreszt nehogy artsak vele a kis gyomranak pl.

Nappalra nem adunk neki sosem, csak estere ha muszaj.


2014. nov. 4. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem rászokik csak immunis lesz rá ha nagyon sokat kap belőle!
2014. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Es szerinted ez soknak szamit? Annyira tanacstalan vagyok. Termszetesen az orvost is meg fogom kerdezni.
2014. nov. 4. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha csak minden este 1x adsz neki sztem az nem sok! Mondjuk én tényleg csak akkor adnám ha nagyon fáj neki.



Mi is ezt szoktuk adni ha nagyon szenved vele, mondjuk nekünk nem volt nagy gond vele, kb 2 nap volt amíg fájt neki amúgy észre sem vette.

2014. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak akkor kap, amikor sir. Akkor mar tenyleg nagyon faj neki es nem tud elaludni. Nem adunk neki rogton, ha nyafog.
2014. nov. 4. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Az adagolásra figyelj. Nem a gyomrának árt, ha túladagolják, hanem a májat, vesét terheli meg.
2014. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is inkább attól tartanék,hogy immunis lesz rá és mondjuk láznál nem segít...én egyik gyerekemnek se adtam fogzásnál ilyet,ők lehet jobban viselték...de pl kisebbik fiam lázát a nurofen alig húzza le,van hogy semennyire,sokszor jártam már úgy,hogy 2 órára rá mást kellett adnom neki...én nem merek csak fájdalomra nurofent adni,ill. csak akkor,ha tényleg nagyon szenved :(

de amúgy szerintem ez nem olyan vészes mennyiség,azért ha tudod,4. nap után már ne add!azt hiszem orvosi utasítás nélkül 4 napon túl nem nagyon szabad adni,utána már orvos véleményét kell kikérni!

2014. nov. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!