Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megesik, hogy csúszik mindenne...

Megesik, hogy csúszik mindennel az ember, vagy nem nőttem fel anyának?

Figyelt kérdés

úgy volt hozzák a bútorokat mindent összedobáltam(kupi van) egy helyre,hogy el lehessen férni, régit könnyen ki lehessen kapni, meg hogy majd szépen bepakolgatok, elrendezek mindent,takarítok stb. erre nemhozták,a lakás meg fejen áll.. köv. minutumban a kölcsön kapott játékot(körforgó) széttörte a baba(én hibám minek adtam kezébe a lelógó állatkát), rohanhattam újat venni, de a régit is megtartom mert az alkatrészei még jók lehetnek valamire, így ez is a halom tetején, másik újat(ma vettem extra csörgős csörgő:))adom neki, olyan örömmel rázta hogy karból lendített jó nagyokat,és szemöldökön vágta magát jó erősen, aztán később meg nem tudom megitatni a tápszerrel, nem eszik, nem kér több órája, de a kupakban megláttam, hogy ragad bele a pótlás(ha állva tartom az üveget nem csepeg le az egész), tehát lehet cumirészt kellene cserélni, de a múltkor(előre) vettből ömlik nagyon, tehát nem jót vettem, ma meg csak olyan boltban voltam(köztük DM)hogy vagy kicsi van, vagy nagy lyukú, sparba kellene menni, oda nem jutottam el, de türelemmel újat csinálva, vízkövet(poralakban!!!) láttam az üveg betétrészén, kivettem, öntöm másikba, de kifolyik a szétszedhető mammos üvegből az egész, úszik a konyha a tápszerben a gyerek üvölt, kevesebb lett, mint amennyit szokott inni, félve adom, erre nem is issza és sír, a pelenka meg elfogyott(úgy áll a csomagolása, mintha tele lenne, becsapós)de hál ég az orvosi pakkjában volt egy!,letettem aludni, gondoltam valahogy helyre pofozok mindent, de ma már meg nyafogós éjszakának nézünk elébe(ami abszolut nem jellemző)már most harmadjára vettem ki vigasztalni..



Holott eddig mindig szépen rendszerben voltunk, minden klappolt, kajával időre kész lettem,kiszámítható volt mikor éhes újból, alvásai nyugodtak, tartottam a háztartási frontot is, most meg itt ülök a kupi tetején az összevissza etetett baba mellett. én. aki halálra izgulta magát, hogy jó anya legyen, ezer oldalakt olvasott, ha kínjai voltak sem adta fel, erre meg kicsúszott minden a kezemből úgy érzem.


2014. nov. 4. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ilyen mindig lesz! Nekem már kettő van, hát nem is értem, hogy egynél, mi bajom volt! Volt olyan nap, hogy reggeltől-estig nem sikerült elmosogatni mindent (persze sok volt a szennyes), többször belekezdtem, de nem értem a végére. Ma a gyógyszertárba nem jutottam el velük, postára más ment helyettem. Bankba, dm-be sikerült. Mást nem tehetsz, elfogadod, hogy ez egy ilyen nap! Fel a fejjel!
2014. nov. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először nyugodj meg, kicsit kaotikus az írásod! Előfordul, hogy minden a feje tetejére áll, ne aggódj, inkább próbálj egy nagyot nevetni a helyzeten, magadon, aztán vegyél egy nagy levegőt, és kezdj hozzá a rendrakáshoz! Vagy ilyenkor fogd a babád, és menjetek, csavarogjatok egyet! Ha kiszellőzteted a fejed, mindent szebbnek, könnyebbnek látsz. Hidd el, rengeteg ilyen helyzet lesz még! A fiam 20 hónapos. Mostanában azzal tesz próbára, hogy belekakil a fürdővízbe. A pisi már a wc-be megy, de a kakit még nem érzi. Na, olyankor gyerek ki, beleül addig a mosdókagylóba, szagolgatja a tusfürdőket, én pedig fertőtlenítem a fürdőjátékait, a kádat, aztán a fiam újból a kádban landol egy jó alapos mosakodás erejéig. Az első ilyen alkalmakkor kész ideg voltam, most már csak röhögök, és pikk-pakk rutinmozdulatokkal rendbe teszek mindent. Szval nyugi! Nevess magadon!
2014. nov. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nyugi mélylevegő ujra tervez, erről szól az anyaság folytonos b terv ettől nem vagy rossz anya, a dolgok késnek a jó anya az aki nem izgulja magát halára ha egy két napot csusziik a tervezettel így oké minden
2014. nov. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

:D

Van ilyen, igen. Mintha magamat olvastam volna.

2014. nov. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

szóval akkor máshol is megesik, hogy áll a bál :)

remélem nem folytatódik a kálvária, felelősségteljes feladatok várnak rám(védőnőt nem elfelejteni, beutalóval menni vizsgálatokra, mindenre oda kell figyelnem, megjegyezni, érteni, sparba eljutni, bútorhozatalra itthon lenni)remélem holnap eszik rendesen a baba, már ezt sem értem mi ez a csökkent étvágy.

2014. nov. 4. 23:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaj, én már rég nem problémázok ilyeneken.

Ha 2 napig ott áll a mosogatnivaló, akkor majd elmosogatom harmadik napon.

Ha elfelejtek valamit, majd pótolom, amikor eszembe jut.

A túlélésre játszom, 3 felső foga jön egyszerre a fiamnak, óránként fent vagyunk éjjel....

tulajdonképpen már zombi vagyok... aki néha elmosogat meg kivasal. :)

Kitartást.

2014. nov. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, most én is kivagyok egy kicsit, mert a kislányom egyszerre fogzik (három jön egyszerre) és taknyos. Fantasztikus! A férjem rengeteget dolgozik, szóval kicsit fárasztó. Az alvási és az evési szokásai pedig folyamatosan változnak. Próbálok hozzá igazodni. És azt az elvet követni, hogy a babánál csak az biztos, hogy semmi sem biztos ::D Ja és nem sokára költözünk ha minden jól megy... már most ki vagyok borulva, hogy hogyan fogjuk megoldani. Szóval nyugi ez teljesen normális érzés. A tökéletes(nek látszó) anyukákkal meg ne törődj :D
2014. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

jó ilyeneket olvasni

szóval semmi sem bitos :)


mi a fogzást megúsztuk, hál ég észre se venni, csak nyál van több. kopp kopp

2014. nov. 5. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!