Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivihetem már? Elég szép idő van

Kivihetem már? Elég szép idő van

Figyelt kérdés
1 hónapos a babám és kimennék vele sétálni, kb fél órára amíg elmegyünk boltba. a boltba persze nem vinném be, anyukám kint maradna vele.
2014. nov. 5. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne vihetnéd?
2014. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szép idő van, de már régen ki kellett volna menned vele a levegőre.
2014. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapos és még nem vitted ki a lakásból?
2014. nov. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ennyi idősen már mehet hosszabb időre is, nem kell ezt a levegőhöz szoktatást olyan komolyan venni, ha nincsenek mínuszok. Nekem azt mondta a doki, hogy várjak az első hónap végéig, addig ne vigyem ki. Bolond lettem volna az október eleji melegben a lakásban aszalni a gyereket, 1-2 napig az erkélyen levegőztettem, utána mentünk sétálni. Boltba 2 hetesen muszáj volt vinnem, mert be kellett vásárolni és nem volt kire hagyni. Nem lett semmi baja.
2014. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 hónapos babával még nem voltál kint a levegőn????
2014. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy hónapossal már órákat lehet sétálgatni...
2014. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3 hetes a kislányom és már többször is voltam vele kint, a munkahelyemre is bevittem már megmutatni a munkatársaimnak. Nem kell ennyire féltened a babádat.
2014. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én télen minimum 1 órát sétáltam már az 1 hónaposommal. Most 10 hónapos és ha hidegebb az idő, akkor is kimegyünk minimum 1 órára, mert nagyon élvezi.
2014. nov. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de természetesen voltam már kint vele, csak nem hosszú ideig, illetve az érkélyen volt levegőzni. csak azért kérdeztem, mert koraszülött lett és gondoltam hátha várni kell ezért hogy többet sétáljunk.
2014. nov. 5. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!