Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiételt adsz a babának vagy...

Bébiételt adsz a babának vagy főzöl? Ha is-is melyiket gyakrabban?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én főzök, turmixolok, reszelek neki.

2-3 alkalommal kapott kész bébiételt, próbaként, hogy ha utazunk vagy bármi történik, azt is ismerje, azt is megegye.

2014. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
még nem tartok ott de főzni fogok az biztos. január végén kezdjük a hozzátáplálást. a mélyhütő már tele a kertben termett dolgokkal: répa, cékla, cukkini stb. :) alig várom, én a kekszet is úgy tervezem, hogy házilag gyártom, meggyúrom a tésztát és lefagyasztom, majd adagokba sütöm ki. nem spórolás képpen, csak imádok sütni főzni :)
2014. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi sokat kínlódtunk a hozzátáplálás elején mert akármit főztem a gyerkőcnek, semmi nem izlett neki. Aztán végre vettünk bébiételt és bizony azokat nagyon szivesen ette. Így 2-3 hónapig csak üvegeset evett, aztán elkezdtem recepteket olvasgatni a neten, böngésztem az üveges kaják összetételét stb... és egy idő után sikerült hasonlókat főznöm mint az üveges ételek. Utána is volt itthon mindig üveges kaja, 10-15 db-ot vettünk mindig egy hónapban, így fele-fele arányban kapott saját készítésűt és üvegeset. 1 éves korától csak saját készítésűt kap mert az üvegesek akkor már kevesek voltak neki, meg pénzben sem volt már mindegy... Viszont addigra meg nagyon jókat tudtam már neki főzni és mindig 2 napra főztem, sőt sokszor fagyasztottam is.
2014. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom gyereknek főztem. Akkor kaptak bébiételt, ha utaztunk valahova, illetve ha valamiért nem ette meg a főzött ételt (pl. újdonság volt és nem ízlett neki, vagy esetleg véletlenül odaégettem :-)), akkor is bébiételt adtam.
2014. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Általában bébiételt adtam.
2014. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek 80%-ában főztem, ha valamiért nem volt időm rá vagy utaztunk, akkor mehetett a bébikaja is. Vagy ha az különleges volt, pl. halas kaját csak bébikaját kaptak az elején.
2014. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Főzök, de mindig van itthon biztonsági tartalék(nem ízlik neki, elmegyünk valahová vagy csak nincs kedven főzőcskézni) Szerencsére jó evő így bármit képes megenni :D

9 hónapos

2014. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig főzök.
2014. nov. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap főzök neki
2014. nov. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
80%-ban főztem nekik,csak akkor kaptak üvegeset ha utaztunk vagy elcsúsztam a takarítással stb...pedig nekem még olcsón is lett volna bébikajám mert egy nagyon jó ismerős az Univernél dolgozik tudott volna hozni!
2014. nov. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!