Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek furcsa az, ha egy...

Szerintetek furcsa az, ha egy anyuka nem föz a babajanak frissen minden nap fözeleket, hanem üveges bebietelt ad neki helyette?

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 21:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon sok anyuka csinálja ezt.
2014. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
10%
Attól függ hogy mennyi idős az a baba,és hogy miért nem főz neki az anyukája frissen,lehethogy nincs ideje vagy csak lusta nemtudom.Én mindennap főztem a babámnak pedig mellette van egy nagyobb fiam is és még a háztartás.Nagyon ritkán vettem üvegest ha nagyon nem volt időm.
2014. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Vagyis engem nem érdekelt.

AMikor tudtam főztem, amikor nem, akkor üveges volt. Ez kb fele-fele arányban történt...


Kecskemétit vettem mindig. És nem izgatott, kinek mennyire tettszik. Szerencsére a fiam mindenevő volt már akkor.

2014. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Miért lenne furcsa? Nem mindig lehet egy anyukának mindenre elég ideje, és én személy szerint nem látok abban semmi rosszat, hogy alkalmanként üveges készételt eszik a baba. Igaz nincs még gyerekem, de nôvéremnek van egy kislánya, a férje sokáig dolgozik, szinte egész nap egyedül van a gyerekkel, és látom, hogy néha felüdülés neki, hogy nem kell minden nap főznie stb.
2014. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
21%
Nekem mondjuk az a furcsa hogy honapokig elall a bebietel a boltok polcain anelkul hogy lejarna a szavatossagi ideje.. Mindenki sajat maga donti el hogy mit es hogyan ad a gyermekenek. Szerintem nincs jogunk egymas felett "itelkezni"
2014. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
jo de a baba meg csak 6 honapos most kezdi a hozzataplalast es friss fözelek helyett univer bebietelt kap.
2014. okt. 8. 21:35
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Élelmiszermérnökként biztosan állíthatom, hogy néha magasabb minőségű és jobban bevizsgált az, amit a polcról veszel le és üvegből adsz, mint amit a zöldségesnél vagy boltokban "frissen" megveszel. Hacsak nem saját kerti zöldségről van szó, nem biztos, hogy az a gyerek olyan rosszul jár a bébiétellel!
2014. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Váltogatva nálam simán belefér, mindhárom gyerekemnél így tettem.
2014. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem furcsa (mondjuk én főztem elég gyakran, csak néha volt üveges). Neked sincs amúgy jobb dolgod, mint mást kritizálni?
2014. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

Nincs benne semmi rossz. Első gyerekem szinte mindig üvegest kapott, mert semmit nem evett meg amit én főztem neki, vagyis nagyon kevés dolgot. 1 évesen azt ette amit mi.

2. gyerekem fele-fele arányban kapott üvegest és házi kosztot.

3. babám most 8 hónapos. 4 hónapos korától táplálom hozzá, azt ette, amit én főztem neki, mivel ő meg csak a házi kosztot ette meg. Viszont most 8 hónaposan semmilyen főzeléket nem akar megenni, sem a házit, sem az üvegest. Egyedül a sütőtök, amit megeszik mindig, de csak az igazit persze, bébiételben nem. Na, most akkor mitévő legyek. Főzök neki, az sem kell, üveges sem kell neki.

Ha lenne olyan üveges kaja, amit megenne, akkor tuti megvenném, csak egyen zöldséget és husit is. Remélem ez átmeneti, csak a foga miatt lehet.

2014. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!