Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha elsőnek a tízórai és...

Baj ha elsőnek a tízórai és az uzsi lett kiváltva? Most akarom az ebédet? Hamari lenne? 5hós

Figyelt kérdés
segítenètek hogy hogy csináljam?
2014. nov. 6. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem gond. Altalaban az ebedidore mar elfaradnak a gyerekek.

A te gyerkocod min.2* alszik meg, ha nem haromszor.

Ne siettesd, mert meg csak 5 hos.

Ha evy honapja kezdtetek a h.taplalast, ahhoz kepest is gyors a ket eves kivaltasa.

Nekik ilyen korban kell meg a tejalapu taplalas, es ugye tejtermeket 9-10 honapos korig papiron nem kaphatnanak. Mas kerdes, hogy 7-8 hosan neha-neha lehet adni sajtot es tarsait.


Raersz 6,5-7 honaposan kivaltani az ebedet!

A darabos etelt pedig 9-10 honaposan

2014. nov. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy próbálom csinálni, hogy 1 étkezés - 1 hónap. Négy és fél hónaposan kezdtük a hozzátáplálást (csak tápszeres volt a lányom), most 6 és fél hónapos, most eszik két teljes "rendes" étkezést, az ebédet és az uzsonnát. Én délelőtt mindig új ételt kóstoltatok vele, de az még csak pár falat, nem teljes étkezés.
2014. nov. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mivel váltottad ki? tejpép-gyümölcs? mert akkor kezd el kóstoltatni vele a főzelékeket... ennyi idősen már én is próbálkoztam az ebéd kiváltásával, de most (majdnem 7 hós) sikerült csak, mert nem volt hajlandó annyi főzeléket enni, hogy jól lakjon vele, mindig követelte utána még a tápszert... szép lassan próbálkozhatsz, aztán majd a gyermeked úgyis eldönti hagyja-e vagy sem :))
2014. nov. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De.gyümölcs du. Tejpèp. Kóstolta már a rèpát,krumplit. Arra gondoltam hogy ma adok neki krumplit-rèpát ebèdre. Lehet?
2014. nov. 6. 08:37
 5/5 anonim ***** válasza:
adhatsz neki, de csak pár kanállal hogy had ízlelgesse.. (bár lehet már elkéstem a válasszal mert túl vagytok az ebéden :) )
2014. nov. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!