Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után mikortól illetve...

Szülés után mikortól illetve milyen sűrűn mentetek sétálni a babával?

Figyelt kérdés
Évszakoktól függően.

2014. nov. 6. 10:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Oktoberi, szombati napon jottunk haza, sztem hetfon mar voltunk setalni. Kb. 2 hetes volt, amikor elmentunk bevasarolni. Amig kisebb volt aludt a babakocsiban, 1-1.5 orakat setaltunk. Most mar nagyreszt gyalog jon.:)
2014. nov. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Augusztusi baba, elso heten mar levittuk. Heti 3x-4x biztos levegozunk..
2014. nov. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%
július vége. az első két hétben csak szellőztettünk, aztán napi 5-10 percet kitettem a kertbe a babahordozóba. 6. hét után merészkedtünk ki sétálni, először negyed órákra, mert nem angyon szerette a mózest, nem is aludt el benne. amikor kezdte megszokni, fél órákat sétáltunk. egy hónapja kb. hogy elalszik magától benne (3 hónapos) most már 1-1.5 órákat sétálunk. 10 fok alatt egy óránál hosszabb időre nem viszem ki.
2014. nov. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Novemberben született, januárban mentünk rendszeresen sétálni. Addig a teraszon voltunk. Császár után szövődmények, stb., sokáig tartott kiheverni. Hosszabb sétákra januárban mentünk, addigra megszokta a hideg levegőt is. Akkor már naponta mentünk, kb. 1-1.5 órákra.
2014. nov. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
Enyém is október,de én elkövettem azt a hibát,hogy nem mentem vele,mert csak nyűglődött.Aztán végülis kaptam hordozókendőt apuéktól,azzal mentem vele néha.De mikor már többet volt ébren,csak kész ordítás volt a babakocsi,a kendőt meg nem bírtam hosszútávon,mert rettentően fáj a hátam a terhesség vége óta.Már 2 éves,mondhatom,hogy fél éves korától van el a babakocsiban,akkortól jártam vele minden nap szinte.De aludni összesen ha 10x elaludt eddigi élete során benne.Tehát: a gyerekem alkalmatlan a kiságyán kívül való alvásra. Mióta egyszer alszik csak ( 10 hónapos korától),azóta könnyebb a közlekedés vele,nem kell annyira rohanni.De mióta másfél éves lett és vettem bérletet magamnak buszra,azóta meg úton vagyunk de és du is szinte.
2014. nov. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

Szeptember elején született a lányunk, 6 naposan vittük ki először (azért nem korábban, mert 2 napig úgy szakadt az eső, mintha dézsából öntenék). Először csak fél órát voltunk kint, utána már 1-2órásak voltak a sétáink.

Azóta is minden nap sétálunk.

2014. nov. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

2 hetesen már mindegyikkel túl voltam a levegőztetéshez való fokozatos szoktatáson. 2 téli és egy forró nyári babám volt.


Naponta mentünk. Ha tehettem, minden délután a teraszon altattam a babakocsiban, hideg télen is.

2014. nov. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek ! :) Bár még csak tervezzük,de igyekszem okosodni! :)
2014. nov. 6. 10:28
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Két lányom júliusi, hazaérkezés után első nap már kimentünk 10 percre, és onnantól kezdve mindennap mentünk sétálni, egyre több időre. Nagyobbik lányommal még esőben is ki kellett menni, különben nem tudott elaludni. Kisfiam decemberi, vele kb. két hetes korában mentünk ki először, mert előtte vagy hideg volt vagy szmog. Később vele is napi rendszerességgel mentünk, ha szép idő volt, akkor sétálni, ha rossz idő, akkor csak az oviba meg vissza.
2014. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Áprilisi baba 2 hetes volt mikor elõszõr levittük, addig csak szellõztettem a szobát, míg a picit betakartam, panelba lakunk, minden nap leviszem 1-2 òrára.
2014. nov. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!