Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 hos babamnak adhatok...

5,5 hos babamnak adhatok uzleti brokkolit megfozve? (nem uveges bebi etelt)?

Figyelt kérdés
Ma azt foztem magunknak.baj ha abbol adok neki megfozve,puresitve? Permet miatt gondolom.de vegulis az kifo nem?
2014. nov. 6. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

Semmivel sincs jobban permeezve, mint a bébiételekben lévö, az ugyanolyan.


Amit üzletben kapsz, annál a permetezés utáni várakozási idö be van tartva, tehát nincs benne permetszer.


Nyugodtan add neki, még jobb is, mint a bébiétel, mert nincsenek benne adalékok.

2014. nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki! Az egyetlen b betűs ami nem puffaszt... a permet meg már főzés alatt elfő--úgymond.A lényeg, eheti:-)
2014. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem mindegyiknel. Cba, tesco eleg rosszminosegu beszallitokkal dolgozik, nagybanin vasaroljak fel a legolcsobbat. Permetszer amugy nem fo ki, ha van rajta, megeszi az ember. No meg ott a mutragya is. Az uveges bebieteleknel pl a Hipp tenyleg ellenorzott beszallitokkal dolgozik es az o termekeiket gyakran bevizsgaljak.
2014. nov. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Biztos hogy nem adnék ilyen pici babának. 7 hónapos kortól adható a brokkoli.
2014. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én úgy tudom a brokkoli későbbi zöldség, 7-8 honap koruli mert puffaszt. engem is felfuj.
2014. nov. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Én nem adnék, nem a permetszer, hanem a gyerek kora miatt, szerintem még korai neki, megterhelheti a pocakját.
2014. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én adtam a félévesemnek nagyon szereti most is rizzsel csinálom neki.Egyik táblázatba féléves másikba 7 másikba 8 hónapos kortól ajánlják kiigazodni lehetetlen.De csak akkor add ha már bevezetted
2014. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kulfoldon ez ax egyik zoldseg amivel a hozzataplalast kezdik.lanyomnak helikobaktere van es az egyik termeszetes gyogymod ra.tehat nem olyan kommentek erdekelnek hogy ki adna es ki nem.nem ezt kerdeztem.
2014. nov. 6. 22:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja... hát akkor legközelebb pontosabban is megfogalmazhatnád a kérdésedet.

Igen, adhatsz. Azt csinálsz vele, amit akarsz, a te gyereked.


A permetszer meg lehet, hogy kifő, lehet, hogy nem, de pl. ha a saját főzőlevével pürésíted, akkor tök mindegy, mert visszakevered bele.

2014. nov. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem mit pattogsz. Azt kérdezted, hogy adhatsz-e a babádnak üzleti brokkolit megfőzve. Nem adhatnál, de felőlem azt csinálsz, amit akarsz és le is pontozhatsz megint.
2014. nov. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!