Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel édesítsem? Most tettem...

Mivel édesítsem? Most tettem fel 7 hónapos babámnak krumplit, salátát és brokkolit főzeléknek. Kellene valamivel édesítenem? Nem lesz túl ízetlen így! (gondolok: pici banán, vagy sárgarépa)

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hidd el,ő érzi benne az ízeket.Sokszor vannak olyan főzelékek,hogy azt mondom rá,hogy fúj,soha nem enném meg,meg íztelen,a lányom meg azoknak cuppog a legnagyobbakat.
2010. márc. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A brokkolinak elég markáns íze van, nem kell szerintem édesíteni, ha így is megeszi. Igaz, hogy a picik jobban kedvelik az édes ízeket, de erre nem kell még rá is játszani! Az ő ízérzékelésük még sokkal jobb, mint a miénk, ezért nem kell az ő ételeiket se cukrozni, se fűszerezni egyelőre, a natúr ízeket is ugyanúgy szeretik, mint majd később a fűszeresebbeket.
2010. márc. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne édesítsd, neki még nem olyan az ízlelése, mint nekünk (azaz még nincs elrontva). Fölösleges hozzászoktatni az édes ízhez amúgy is.
2010. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!