Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A calcimuscot mivel bontjátok ki?

A calcimuscot mivel bontjátok ki?

Figyelt kérdés
Én a kés hátuljával rácsapok a nyakára ahol a pötty van, de legtöbbször sorjás, szilánkos lesz a vége. Letörni nem birom.
2014. nov. 6. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán letöröm. Nekem egyáltalán nem nehéz.
2014. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megfogok egy konyharuhát és úgy a töröm el. Így bátrabb vagyok és nem lesz szilánkos sem. :)
2014. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon határozottan nyomd meg a pöttynél, bátran!
2014. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
A férjemmel :) Viccet félretéve, tényleg a férjemet kértem meg mindig, ha épp ott volt, aztán nagy nehezen megtanultam kézzel kinyitni. Határozott nyomás hüvelykujjal a pöttyre, úgy, hogy az ampullát marokra szorítom. Így sem feltétlenül szép az éle, de sajna ez van, az üveg szilánkosan törik. Mindig vigyázni kell, nehogy szilánk kerüljön a folyadékba.
2014. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megfogom, majd a hüvelykujjammal eltöröm.lepattintom
2014. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán letöröm,megfogom papírzsebkendővel,vagy papírtörlővel.
2014. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!