Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A következő 1-2 hónapban...

A következő 1-2 hónapban milyen mozgásfejlődésre lehet számítani?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem.

Jövő héten lesz fél éves, egyelőre hasról hátra tud fordulni. Szerintem fordítva is menne, de inkább úgy tűnik, csak nem akar hasra fordulni.

Utóbbi két hétben háton fekve, ha valamibe bele tudja akasztani a sarkát (pl a lábamba), akkor a csípőjét emelgeti bőszen, teljesen megfeszítve vele a testét.


Mire számíthatunk a következő 1-2-3 hónapban (valószínűleg)?


2014. nov. 6. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasra fordulásra, kúszásra esetleg mászásra.
2014. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bármire...

enyém 5 hónaposan 2 hetesen semmit nem csinált :) akkor vittem el orvoshoz, mert nem forgott :)

rá 2 napra elkezdett forogni, 3 napra kúszni, pont 6 hónapos volt mikor négykézlábra állt és kiült belőle, másnap már mászott. 2 hét múlva felállt, rá 3 napra már körbe lépegette a kiságyat.

tehát 1 hónap leforgása alatt minden mozgásformát megcsinált.

tesóm lánya ráérősebben csinálta, ő 5 hónaposan forgott, 7 hónaposan kúszott, 9 hónaposan mászott és felült, 10 hónaposan felállt...

2014. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kicsit nehezen tudom elhinni, hogy 1 hónap alatt ennyi mozgásformát elsajátított. Ez egy hiper-szuper baba, mi lesz még később.
2014. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2es vagyok :D jót nevettem 3as a kommenten :D

5 éves, szóval nem nem annyira zsákbamacska már és "tök átlagos" kiskölök, leszámítva, hogy sokat sportol mert imádja és jó is benne :) egyébként ő minden másban ennyire hirtelen volt, pl. beszélni is 2,5 éves koráig meg se szólalt aztán egyik nap rákezdett, kapásból mondatokkal.

van ilyen, nem olyan hihetetlen ez, minden gyerek más ütemben fejlődik :)

2014. nov. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!