Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mi újra lehet számíta...

Anyukák! Mi újra lehet számítani? 3 hónapos lesz a kisfiam hamarosan. Tényleg akkora változásra kell készülni?

Figyelt kérdés
Mozgalmasabbak lesznek a napok? Szűnik a monotonitás? Könnyebb lesz?

2013. júl. 12. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam semmi különösebb változást 3 hónapos korban. A hasfájára mondják, hogy akkor megszűnik, de a fiam szerencsére nem volt különösebben hasfájós. Inkább a kúszás, mászás elkezdése hoz változást, mert onnantól önállóan tudnak helyet változtatni a babák.
2013. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A változások a babák életében is fokozatosak, így nem kell attól tartanod, hogy egycsapásra minden megváltozik, ahogy betöltötte a 3. hónapot. Szerintem nem lesz könnyebb, bár babája válogatja. Nálunk addig volt egyszerű, amíg picike volt. Aztán amikor már elkezdi érdekelni a világ, nincs megállás. Persze van, akinél meg fordítva van.
2013. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk volt egy növekedési ugrás, mikor a babám 3 hónapos volt. Ez 1-2 nap nyűgösséget, és folyamatos cicizést jelentett. Növelte az adagot.:) 3-4 hónaposan inkább elmúltak a zavaró dolgok, mint pl a koszmó, hasfájás, folyamatos kakis pelenkák. A kapcsolatotok egyre interaktívabb lehet, ami szerintem fantasztikus. Ilyenkor talán még könnyebb lekötni a figyelmét, mint később. Eljátszik akármivel, amit odaadsz neki. Fiam most 6,5 hónapos, és mindent akar! Tudom, hogy még lesz fárasztóbb is. :)
2013. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én véleményem, az, hogy igen, könnyebb lesz...de nekem mindenki azt mondta, ahogy nő a baba, annál nehezebb lesz. Szerintem ez nem igy van. Nekem sokkal nehezebbek voltak a napok, nehezebben teltek, amikor még picike volt. Hiába sokat aludt napközben, stb...de alig vártam, hogy valamit már csináljon, forgolódjon, ne csak tejet papáljon, stb.. Most 5és fél hónapos, mozgalmasabbak a napok persze, de tartalmasabbak is. Érdekli már a világ és szerintem ez csodálatos.
2013. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!