Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul csinálom? Hozzátáplálás.

Rosszul csinálom? Hozzátáplálás.

Figyelt kérdés

6,5 hónapos babómnak ,akinek 4 hós korától hozzátáplálok-orvosi tanácsra-nem adok még 6 hónaposnak való bébiételt.Többnyire,90%-ban azt adom neki amit egy 4 hónapos baba ehet.

nem akarom hogy már mindent össze-vissza egyen.A nagyszülők,vagyis inkább anyós pajti mindig mondja már ezt is ehet meg azt is ehet,de én nem akarok beleugrani a "sűrűjébe".Szépen eszik a répát,fehérrépát,krumpli,sütőtököt,alma,őszibarack,s most kapott először gesztenyés csirkehúsos kajcsit-ami 5 hós kortól van.Emelett persze tápszer, mellé sinlac,tejpép,attól függ milyen napja van.


rosszul csinálom?


2010. jan. 27. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, miért csinálnád rosszul. Semmi baj nem lesz abból, ha nem sietteted a dolgokat. Van még időtök bőven. A te döntésed, hogy miket adsz neki, ne hagyd hogy beleszóljanak. Az én kisfiam 7 hónapos, ő már kicsivel több féle dolgot eszik, de ő nagybendős, mindent szeret. Viszont én is nagyon kiakadtam, amikor anyósom egyik nap lekváros zsemlét adott neki :((
2010. jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.Hát a zsömlére én is kiakadtam volna...
2010. jan. 27. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:

van táblázat és üveges étel

nagyon különbözik az étrend PL. üveges több félét is enged a táblázat még nem.Régi anyukák megint máshogyan tudták azóta volt pár kisérlet már hogy mi jó a babának.

Én táblázat szerint csináltam szépen fokozatosan. FŐZŐK vegyszermentesböl.

2010. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hidd el én is FŐZÖK_AMIT CSAK TUDOK!!!!!!
2010. jan. 27. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyen táblázatot találni? Még csak 33 hetes kismama vagyok, de nézelődöm, utánaolvasgatok. Köszi
2010. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves 33 hetes kismama! Miden táblázat mást ír sajnos, de itt van egy

[link]

Egyébként majd ha megszületik a babád, kapsz egy kiskönyvet és abban is lesz egy táblázat :)

2010. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezer köszönet a táblázatért! :-) 33 h.Km.
2010. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!