Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jol csinalom igy vagy nem?...

Jol csinalom igy vagy nem? Hozzataplalas

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 honapos 4,5honapos kora ota elkezdtuk a hozataplalas tapszeres baba kb 5 honapos koraba igy evet reggel 7 tapszer 11orakor tapszer 15orakor fozelek husival vagy anelkul vagy gyumolcs 18orakor tapszer 21 orakor tapszer.Miota 6 honapos igy csinaljuk.&-kor tapszer 11-kor gyumolcs 15-kor fozelek husival 18-kor tapszer 21-kor tapszer.Ara lenek kivancxsi ez igy jo?Kezdo anyuka vagyok segitsegem nincs nemtudom ha jol csinalom e igy.Elore is koszi a segitseget
2010. máj. 5. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csinálod rosszul. Az én babám 4x étkezik "rendesen".

7-8 között tápszer

délelőtt nasinak gyümi, olyan 9.30-10.00 körül

12.30 körül főzelék

16.30 körül Sinlac, vagy joghurt

20.00-kor fürcsi után tápszer

2010. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ez így, bár valóban nyugodtan kiválthatsz még egy étkezést. Az enyém hét hós, és háromszor eszik mást (gyümölcs sinlac-kal vagy rizspéppel, főzelék husival, grízpép), reggel-este tápszert.
2010. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!