Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek milyen babamérlegetek...

Nektek milyen babamérlegetek van vagy volt? Mi a Momert tipusút néztük ki. Esetleg valami tapasztalat vélemény? Bármilyen babamérleges információ jól jönne.

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Soehnle volt es nagyon jol mukodott. de mi bereltuk, 3 honapos most adtuk vissza mert most mar elep

g hurkas a gyerek :))

2014. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk momert volt, de béreltük. Havi 1500 Ft volt, három hónapig használtuk, így nem volt olyan drága mintha vettünk volna. Ha nem lett volna eddigre tápszeres a fiam, lehet, hogy további használjuk, de sajnos ekkor már nem szopizott. Nekünk jól jött, mert egy betegség miatt nagyon aluszékony volt az első időben, soha nem tudtuk, hogy azért alszik el
2014. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is Momert van, 3 éve használjuk, most született a kistesó, őt is azzal mérjük most, meg a 3 éves kisfiamat is azzal mértük folyamatosan, igaz már csak hetente egyszer. Ha jól rémlik, eddig még elemet sem kellett benne cserélnünk.
2014. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Folytatom

Mert jól lakott vagy a betegség miatt. Így vettük egyébként észre azt is

2014. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy nem gyarapszik, hanem fogy. Ami jó tanacs
2014. nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogyha méred szopi előtt és után is, akkor írd fel, hogy mennyit mértél, mert én a fáradtság miatt rendszeresen elfelejtettem a szoptatás végére.

És bocsi, hogy ennyi részletben küldtem, de meg van bolondulva a telefonom.

2014. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Momert van 5 éve. Ha jól emlékszem 20 kg-ig mér, a felső tálca részét levéve. Első időben én is mértem mindkét gyereket szopi előtt-után, később már csak hetente 1x.
2014. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Momert. De elég, ha csak bérled, havi 1000 Ft.

Jó babázást! :-)

2014. nov. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!