Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegedi kismamák, hogy vagytok...

Szegedi kismamák, hogy vagytok, kinél szültök? Első gyermekemet várom ( 24 hetes), minden információ, tapasztalat érdekel. Jár valaki közületek terhestornára?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bár én eredetileg szegedi vagyok,de most kiskunfélegyházán élek.Szegeden szülök Bitó Tamásnál,most vagyok 33 hetes.Anyum a női klinikán oszt.vezető szülésznő szóval engem ott pici korom óta ismertek,nem is volt kérdés,hogy hol szülök.Én is első babás vagyok,lányunk lesz.

Eddig igazán jól bírtam a terhességet,bár 3 napja eléggé rosszul voltam azt hittem meg is lesz a baba,de szerencsére elmúlt.

Mi érdekelne konkrétan?

2009. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia!Rengeteg kérdésem van, sokat agyalok rajta, hogy fogadjak-e szülésznőt? Azt hallottam, hogy igazából a szülésznő a fontos:-) Én Keresztúri Attilához járok, eddig nem volt panaszom. A másik kérdésem, hogy egyágyas szobába érdemes menni, vagy jobb ha több kismamával vagyok együtt? Jelentkeztem szülésfelkészítő tanfolyamra is. Biztos akinek van már gyereke az mosolyog ezeken, de én nagyon félős vagyok. Köszönöm a válaszodat!!!!
2009. júl. 15. 14:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szegedi vagyok,van egy 4hós kislányom és nem nevettelek ki.Én Sári doktornál szültem császár metszéssel.Én nem mennék 1ágyas szobába.Nekem ugy alakult,hogy egyedül voltam a kórteremben,nem volt szobatársam éppen.Nem volt jo.Hasznos a terhes torna és a szülőfelkészitőre én is jártam.Ha másért nemis időtöltésnek,beszélgetni jó volt.Ha nyugodtabb vagy fogadj szülésznőt,de nekem ez eszembe sem jutott.Ha kiváncsi vagy még valamire kérdezz nyugodtan.Kitartás neked,boldog babavárást.
2009. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató választ! Terhestornára hova jártál? Én a védőnőtől Dávid Éva telefonszámát kaptam meg.
2009. júl. 15. 15:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az első vagyok.Anyumék osztályán van a magánszoba,de én nem veszem igénybe.A 3 ágyasok is nagyon szépek és én nem szeretnék egyedül lenni,jó lesz más kismamákkal megosztani az élményeket.Pláne ha olyan szobatársad lesz akinek már van porontya.Én nem járok szülésfelkészítőre hisz ebben nőttem fel és láttam már párat is,de ajánlanám minden kismamának mert elűz bizonyos kételyeket és megnyugtató.Keresztúri nagyon jó,én nagyon bírom és jó szakember,jó kezekben vagy.

2009. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,gratulálok a 4-hónapos kismamának és könnyű szülést kívánok az első válaszolónak!!Most megnyugodtam egy kicsit:-))))
2009. júl. 15. 15:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is szegedi vagyok, 36 hetes. Sikovanyecz az orvosom. Én fogadtam szülésznőt is, igazából ő az, aki a vajúdás alatt végig ott van a kismamával, nem az orvos. Nekem megnyugtató, hogy lesz ott valaki, aki csak velem foglalkozik. Terhestornára nem jártam, viszont szülésfelkészítőre igen, az tényleg nagyon hasznos volt.

Ma be kellett mennem a klinikára egy terheléses vizsgálatra és a szülőszobára kísértek be. Fura érzés volt...főleg az, hogy kettővel mellettem éppen szült valaki...hallottam, ahogy felsírt a babája...hát...bőgtem, mint az árva szamár.

2009. júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az első babám lesz,én Pál Zoltánhoz járok..nem tudom milyen szakember,emberileg normális.Nem járok terhestornára és nem is jutott eszembe,hogy szülésznőt fogadjak.Szegeden mindenki kedves úgy hallottam:)Könnyű szülést!
2009. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
14.39-es vagyok.Az új klinikán volt terhes torna,de csak 1szer voltam,majd nem járhattam.Szegeden tényleg mindenki kedves.Műtét közben,akik velem voltak,egy szavam nem lehet.A megfigyelő osztályon is mindenki rendes volt.A csecsemős nővérek közül van egy-kettő,aki sik hülyének nézi az embert,főleg ha első gyerek.
2009. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én is Keresztúrihoz járok már 4 éve.E babámat még Orosházán szültem 8.5 éve, a másodikat 3 éve már Szegeden,Keresztúrinál.Most 37.hetes vagyok pont tegnap voltam nála és most már csak CtG-re kell járnom.Én nagyon megvagyok elégedve a kórházzal és a szülészettel is.Nálunk apás szülések voltak(most is azt tervezzük)A szülőszobák 1 ágyasak,jól felszereltek.A kórtermekből én a 3 ágyasat ismerem az jó volt mert volt kihez szólni.A csecsemősők van 1-2 flegma de nem kell velük foglalkozni.Csak ne hagyd magad.Ha van konkrét kérdésed írj nyugodtan.37h
2009. júl. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!