Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák van jó fehérítő...

Anyukák van jó fehérítő módszeretek textilpelusra?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé összefogta a sok bébiétel a büfiztetős textilpelusainkat és nem jön ki belőlük :( igaz bele is száradtak, nem azonnal mostam ki :/ clorox nekem semmit nem ért, domestos egy picit jobb. Nektek hogyan jön ki teljesen a kosz?
2014. nov. 10. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Forró vizes, folttisztító sós (nátrium perkarbonát) éjszakai áztatás után egy sima mosással minden folt eltűnik.
2014. nov. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Por alapú mosószer és fekete flakonos hipós víz keverékében áztatom. Ha így sem jön ki, akkor mosószappanos sikálás.

Utána öblítés és 60 fokon mosás.

2014. nov. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Néha átmosom őket 95 fokon Ariel Professional folttisztítóval és por mosóporral (egyébként folyékonyat használok, de úgy vettem észre, hogy a por jobban "fehérít") Ilyenkor egy plusz öblítésre is visszeteszem, mert ez a folttisztító nagyon erős.
2014. nov. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Áztatás Ariel folttisztítóval és utána mosószer+folttisztító 90 fokos mosással.
2014. nov. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Még annyit, hogy én soha nem áztatom. Simán beteszem a mosógépbe. Ráadásul van vagy 40, így sokszor 2-3 hetes kajafoltot mosok így.
2014. nov. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fehér Vanish nekem mindig bejön. Vettem Ariel folttisztítót kipróbálásra, nekem nem szedte ki a foltokat... Amúgy a Clorox még jó volt csak néha mintha sárgított volna ezért nem erőltetem azóta.
2014. nov. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy csinálom, hogy beáztatom lanygos vízben. Majd hipós vízbe hagyom állni. Matt fehér lesz :) Utána alapos öblítés és be a gépbe kimosni. :)
2014. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!