Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány textilpelusra volt...

Hány textilpelusra volt szükségetek? Nem tudom mennyit vegyek. Van ahol 10-et, van ahol 30-at mondanak. Pelenkázva eldobható pelussal lesz. Nektek mennyi kellett?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 06:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Sok :-) Olyan 20-25 van, az biztos :-)
2012. júl. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

én 10 db textil pelenkát vettem

elég volt.

most is annyit fogok venni, novemberben érkezik a kistesó

attól függ mennyit büfizik ilyesmi,nekünk elég volt..

2012. júl. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én a fiamnak 10db-ot vettem. Ez elégnek is bizonyult, sőt most a tesó is ezeket fogja használni (4-5 db-ot használtunk ténylegesen). Én azért csak 10 db-ot vettem, mert úgy voltam vele, hogy kezdésre elég lesz, ha majd kell még veszek...
2012. júl. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
10 bufizeshez,bukashoz, nap ellen babakocsira, leteriteni ala, stb
2012. júl. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nekem 15 volt, annyit használtam is:)
2012. júl. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 wartburg353s ***** válasza:
Mi tízzel kihúztuk, gyakran kellett mosni, pedig alig bukott a kisfiam. De azzal béleltem ki a melltartómat, mert nagyon folyt tejem. Szerintem vegyél inkább 20-at, annyi elég lesz, és nem fogynak el állandóan.
2012. júl. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

20 db vettem. 5-öt félre raktam, hogy ha megyünk orvoshoz, védőnőhöz legyen ami szép, nem foltos, nem bolyhos, nem sárguló be.

1 volt a baba feje alatt a kiságyban, ha bukna, ne a lepedőt kelljen cserélni.

1 volt a babakocsiban alatta, a Mózes matracát azzal terítettem le.

1 volt a hintában a feje alatt, ha bukna ne kelljen a huzatot mosni

1 volt a hordozóban a feje alatt, mert abban mindig izzadt


A maradékot pedig büfizéshez használtuk, sokat bukott, így egy pelenka egy etetésre, volt elég, mert utánna savanykás szaga volt, vagy lehányta.

Mindig mosás Alatt voltak, na meg mikor elkezdtük hozzátáplálni, az etetőszéket, meg a gyereket is azzal takartam le, mert a gyümölcs foltok nem nönnek ki a ruhából!

2012. júl. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Én 30-at vettem, mert nem akartam 2 naponta mosni! :)

Kell a kiságyba, babakocsiba, szopinál, szájtörölgetésre.Én a pelenkázóra is azt raktam, sőt még magamat is azzal tömte ki éjjelente, mert nem egyszer keltem arra hogy minden tiszta anyatej körülöttem.Később, amikor lányom már mozgolódott akkor kellett a játszószőnyegre, mert oda is vissza bukott.

Nem bántam meg, hogy ennyit vettem.Amikor már nem kellett a pici lányomnak, akkor pedig befogtam takarítani.Nagyon jó nedv szívó, így használom ablakot tisztítani, és konyharuhának is a legjobb.

2012. júl. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nekem 10 elég volt, én a babakocsiba, és a kiságyba nem tettem, mert a fiam hason aludt, és ahogy forgatta a fejét állandóan összegyűrte, és féltem, hogy megfullad.
2012. júl. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
10 van, ebből 3-4 volt használatban összesen. 1 a kiságyba a feje alá, 1 a járókába, 2 ha orvoshoz mentünk, szájtörlésre az ikeában kapható 10-es kiskendő csomagból használtunk 3-4 darabot, büfizéshez is ezt. bár nem bukós baba
2012. júl. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!