Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek átalussza a babája az...

Akinek átalussza a babája az éjszakát, annak az utolsó evésre többet eszik vagy annyit (átlagban), mint napközben?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ugyanannyit vagy még kevesebbet. az esti tej zsiros, kevesebb is elég neki. az én babám 30-40 milikkel átaludta 2-3 honaposan igaz higy nappal is csak atlag 80 milit eszik mert eleg eros, zsiros a tejem.
2014. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A miénk folyamatosan ugyan annyit kapott etetésenként. Anyatejből is (fejve, üvegből), tápszerből is és most már rendes ételeket eszik napközben, vacsora tápszer, de a dobozra írt mennyiség, 210mlvíz+7 kanál.

Azt mondják, nem csak a vacsora menyisége számít, hanem az egész napi evéseké, hogy éjjel kér-e enni, vagy nem. Minekünk ez valamennyire be is jött, mert pár hetes korától egyáltalán nem eszik éjszaka.

2014. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tapszeres, eleg koran atLudta az ejszakat. Most fel eves, este 120 ml-t kap, 10 orat alszik, neha tobbet.
2014. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8 hónapos 12 órát alszik és 200ml-t eszik 5 hónapos kora óta.Nem kér többet meghagyja de egész nap 200 gokat eszik
2014. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

5hetes korától aludt a babám egész éjszaka, és éjszakára is ugyanannyit kapott mint a nappali étkezésekkor.

Ő ahogy átaludta az éjszakát beállt arra, hogy csak 4x evett, akkor 170ml-t. 4hónapos koráig ez ment minen nap. Órát lehetett hozzá állítani.

Majd mikor váltottuk ki az ételeket, átszoktattam az 5x-i evésre. Mikor a 3étkezés ki volt váltva, és reggel-este ivott tejet, akkor is 170ml volt az adagja.

Nemsokára 3éves, és a mai napig reggel-este az 5tápszreskanállal készült tejitalt issza- 170ml-t! :)

2014. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ugyan annyit eszik az utolsó étkezésre mint napközben, most 3 hónapos, 4 hetes korától átalussza az éjszakát. Most kb. 150 ml-t iszik meg (anyatejes és tápszeres, először szopzik, utána pótolok ha kell).
2014. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Anyatejes/tápszeres volt 7 hónapos koráig a lányom. 95%-ban kapott anyatejet,este tápszert.Annyit evett belőle ,mint anyatejből napközben,de ha netán sok tejet kaptunk és azt vacsizott,akkor sem kelt éjjel.

6 hónaposan már csak este fogadta el,viszont rengeteget kér már akkor. 270-310 mili között itta. 8 hónaposan meg hirtelen leállt vele,másfél hónapot szenvedtem azzal,hogy 3napig nem evett csak 30-40 milit,4.napon meg 150-et.Meguntam és átálltam arra,hogy tejpép a vacsora és abba bele a tápszer port és így kanállal.Na ő azóta nem látott cumisüveget. 1 hónapja töltötte a 2.évét.

2014. nov. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és mielött bárki megszól,dundi kislány volt . Fél évesen 8,4 ki volt,de ehhez 74centi. 1 évesen 10,2 kiló és 82centi. És azóta meg olyan vékony lett már hogy súlyban átlag 2 éves,tehát 12kiló (már talán 12,5) ,viszont magasabb mint az átlag,mert 2 évet töltve volt 92centi.Tehát amennyit evett,most a visszája van és sokszor nem is eszik.
2014. nov. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De jó nektek... Az én 3 hónaposom 2-3 óránként ébren van, pedig már nem fáj a hasa, tápszeres. Remélem egyszer meglep a közeljövőben és alszik legalább 5-6 órát.
2014. nov. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Az én kislányom kb. egy hete tápszeres most lesz 3 hónapos. Sajnos még 2-szer kel éjszaka pedig este a fürdetés után többet kap enni,mint napközben de így sem alszik hosszabb ideig. Akkor ezek szerint nem tudok mit tenni majd ha Ő úgy akarja átalussza az éjszakát :/
2014. nov. 11. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!