Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Papír páratartalom mérot hol...

Papír páratartalom mérot hol tudok venni?

Figyelt kérdés

Láttam digitálisat de drága, papirbol vagy hasonlo kéne.Nem találok sehol Debrecenben.De csak létezik!Nem?

Szokott lenni hőmérovel egyutt is.Ti mivel méritek akinek párásítója van.



35 h km


2010. jan. 27. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is nézetem a páratartalom mérőt,de csak drágán találtam.Papírból még nem láttam...Én is most vettem párásítót,és kellene páratartalom mérő....bocs hogy nem tudtam segíteni:(,kiváncsi vagyok a válaszokra,remélem tud valaki valami okosat!
2010. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Láttam a kikában 1000 ft volt.és volt rajta ora, páratartalomméro meg homéro, de nem vettem, mert idegesít, ha ora van a szobában, ahogy kattog, meg akkor mindenki azt nézi.engem bosszant.Szóval olyan kéne, ami nem órás:)

A digitális drága.Régen volt pedig sok ilyen.Amit falra lehet rakni, barométer, hőmérő, páramérő stb.Biztos lennie kell.

2010. jan. 27. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!