Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! 7 hónapos kislányom...

SOS! 7 hónapos kislányom szerintem lenyelt egy pici papír zsebkendő darabot, lehet baja tőle, menjek vele dokihoz?

Figyelt kérdés
Jajj egy percre mentek ki mosdóba, őt addig beleraktam a hordozójába, és onnan valahogy elérte a polcon lévő papírzsepit.Mikor megláttam elvettem tőle, de szerintem a széléből pár helyen hiányzik apróbb darab...Lehet baja tőle?Vagy kikakilja????JAjj mit csináljak?Igazából nem fuldoklik vagy ilyesmi, jó kedvű játszik azóta is.Itattam vele vizet gyorsan, mert ahogy belenéztem nem láttam a szájában, meg a hordózó körül sem a pici darabokat...
2011. júl. 1. 09:35
 1/10 A kérdező kommentje:
összesen ahogy nézem kb egy körömnyi darab tünt el a zsepiből...:(
2011. júl. 1. 09:37
 2/10 anonim ***** válasza:
Megemészti, majd kikakilja. Ne aggódj. A zsepi puha, könnyű papír és nem lesz tőle semmi baja.
2011. júl. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM a gyors választ:)Azért itassak vele több vizet, nehogy szorulása legyen mégis?
2011. júl. 1. 09:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Én picim sebtapaszt evett meg, kikakilta. Észre sem vettem, hogy lenyelte, hogy került hozzá, csak a végtermékben volt. Ne aggódj. Az égvilágon semmi baja nem lesz pici paprírzsepi darabtól.
2011. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle szorulása. Nincs káros anyag a papír zsebkendőbe.
2011. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ne aggódj.úgy látom akkor még nem kezdődött el nála a papír evő korszak :D

lesz olyan is!és minden amit csak talál.a lányom krónikus papír evő!

2011. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ÓÓ semmi baja sem lesz! Az enyém egy csomó könyv szélét lerágta. Sajnos nem tudok mindig a nyomában lenni, 2 van.
2011. júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az enyém is könyvzabáló, de papírzsepit is szívesen megkóstol.
2011. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

azért nem kell ezt túlreagálni

nem marta szét a nyelőcsövét, sem fulladt meg tőle...

2011. júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyém a papírt eszi, semmi baja. (na persze nem hagyom neki, csak van mikor későn veszem észre, és már épp nyeli)
2011. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!